Павлл з твору "За сестрою" був патріотом. Він міг життя віддати за рідну землю , та родичів.Мені дуже сподобалося як в тексті Павло любить свою рідну землю,звичаї та свою рідну віру.
Я думаю, літо - найкраща пора року, тому що тепло, навколо дуже красиво і у нас є чудова можливість відпочити. Літо - час відпусток і канікул. Ми можемо поїхати куди завгодно, проводити час біля річки чи озера на свіжій зеленій траві, плавати в теплій воді, або піднятися в гори, або грати в різні ігри, кататися на велосипеді і т.д. Я розповім самий запам'ятовується момент за минулі літні канікули. У липні ми всією сім'єю їздили в ліс на шашлики. Розвели багаття, приготували м'ясо для смаження і поставили намет. Поки батьки займалися приготуванням обіду я пішов у ліс, щоб нагуляти апетит Як красивий був ліс у цей день ... У повітрі пахло квітами, медом і суницею. Все навколо було зелено, лише стовбури дерев яскраво виділялися на темно-зеленому тлі .Птіци щебечуть на своїй мові, стукає дятел. І раптом я чую підозрілі звуки ... Неначе хтось щось просичав переді мною. Я озирнувся і побачив ... змію! У мене перехопило подих. Я не запам'ятав як вона виглядає, бо сильно перелякався і почав повільно відходити назад, а потім рвонувся якнайшвидше до нашого табору. Я не став розповідати про подію мамі, що б вона не хвилювалася. Незабаром, пообідавши і повеселившись, ми зібралися і поїхали додому. Ех ... Як швидко летить час. Шкода, що не можна відтворити ті моменти, ті відчуття, які ти пережив під час канікул. Але залишається вірити, що наступне літо буде таким-же незабутнє!
Слово не лише одиниця спілкувааня між людьми, а й частинка людської душі, її внутрішнього світу. Недарма кажуть - лагідне слово - ключ до серця... Ми часто вживаємо в спілкуванні як грубі,так і ласкаві слова, які допомагають людині пережити тяжкі хвилини розпачу та жалю. Кожне лагідне слово - це ще один плюс до вихованості людини, адже такий б спілкування притаманний толерантним людям. Отож, будьмо чемнили один з одним, і, головне пам’ятаймо, що "слово, не горобець, вилетить, не спіймаєш", та якомога частіше вдаваймося до хороших слів.