М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір: здобуття вільного та щасливого життя

👇
Ответ:
111rrrr4544tgd
111rrrr4544tgd
02.11.2020

1. Забудьте про необхідність завжди справляти гарне враження на інших.

Перестаньте напружуватися у намаганні бути не тою, якою ви є насправді. Це марна справа. Подобатися всім навколо – просто неможливо. І це вже точно не залежить від ваших постійних зусиль виглядати ідеально і поводитися так, як вам не властиво. Повірте, ті, хто вас справді любить і цінує, дуже добре знають вас справжню і любитимуть – попри все. Тож зніміть маску, прийміть і полюбіть своє справжнє Я.

2. Перестаньте чинити опір змінам.

Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися далі. Зміни неможливо спрогнозувати, але варто навчитися гнучкості і спокою у сприйнятті нового. Адже саме життя – то є рух. Пам’ятайте, зміни допомагають покращувати наше життя, і життя оточуючих.

3. Забудьте про потребу завжди доводити свою правоту.

Серед нас так багато тих, хто готовий доводити свою точку зору навіть під загрозою розриву прекрасних відносин, завдаючи біль і створюючи стрес. Воно того не варте.

4. Відпустіть контроль.

Відмовтеся від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами – ситуації, події, людей. Якщо це рідні і близькі, колеги або незнайомці на вулиці – просто дозвольте їм бути такими, якими вони є.

5. Відпустіть почуття провини.

Почуття провини супроводжує нас все життя. Спочатку ми щось винні батькам та вчителям, потім – коханому, дітям, колегам. Крім того, в житті набереться багато талановитих маніпуляторів, які змусять вас відчувати провину. Позбавтеся почуття провини і одразу стане легко дихати.

6. Уникайте спілкування з токсичними людьми.

Токсичні люди можуть бути вашими колегами чи членами родини. Після розмови з ними ви відчуваєте втому, роздратування, спустошення, душевний біль. І так відбувається знов і знов. Намагайтесь бачити та чути цих людей якомога рідше. Життя коротке, нехай знайдуть собі іншу жертву.

7. Зупиніть негативну розмову з собою.

Як багато людей наносять собі шкоду тим, що дозволяють негативним думкам і емоціям управляти їх життям. Не довіряйте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви – краще і здатні на більше, ніж вважаєте.

8. Забудьте про постійну потребу скаржитися.

Існує безліч речей (людей, ситуації, події), які роблять нас нещасними, сумними і пригніченими. Та ніхто не зробить вас нещасною, якщо ви самі того не захочете. Не варто концентруватися на поганому і безкінечно шукати винних. Ви їх знайдете, ну і що далі? Це вже точно нікому не принесе щастя та гармонії.

9. Відмовтеся від критики.

Перестаньте критикувати людей, які відмінні від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Ми всі різні.

10. Не роздавайте ярлики.

Перестаньте ставити ярлики на людей і події, про які ви нічого не знаєте або просто не розумієте. І поступово відкривайте свою свідомість новому.

11. Відпустіть минуле.

Це справді складно. Особливо, коли минуле подобається тобі більше, ніж сучасне, а майбутнє – трохи лякає. Між тим, щасливі події можуть нас чекати попереду незалежно від того, скільки нам років і що хорошого вже було у житті.

12. Цінуйте сьогодення.

У кожному дні можна знайти щось хороше. Адже невідомо, що чекає нас завтра. Тож відшукайте щастя сьогодні і тримайте це відчуття у собі. Цьому вчить філософія Сходу – зупинити мить і насолоджуватися нею. Життя прекрасне. Просто озирніться навколо.

4,7(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
reginaruzova1
reginaruzova1
02.11.2020
Добрий"Не треба нічого промінювати,а переходьте жити до нас.Ми вам допомагати будемо,маленьку глядітимемо",Працьовитий,витривалий"Сонце вже припікало,але Климко працював так завзято,що матроска прилипла йому до спиниюВін скинув діжурку і знову взявся до роботи",Самостійний"Доглядати за собою,зварити їсти,прибрати в хаті,випрати одежину він умів і сам"Милосердний"Климко видлубав із кишені одну тридцятку і поклав бабусі в пелену кмітливий"Він помітив,що німець б є лише правою ногою і хотів проскочити зліва від нього".
4,7(67 оценок)
Ответ:
niketa777
niketa777
02.11.2020

Аналіз вірша "Яка краса:відродження країни" Олександра                                                                Олеся (за схемою)

   1. Жанр: лірична поезія

   2. Вид лірики: громадянська лірика

   3. Тема:  зображення краси героїчної боротьби за єдність та волю, що надихає сучасний люд на нові подвиги.    

        Ідея: возвеличення національного відродження.

  4. Віршовий розмір: шестистопний ямб із пірихієм.

  5. Художні тропи.

      Епітети: святі руїни, міць шалена, невільна сторона р голубий, вільний льот, ранок золотий, в сонячних обіймах, хвилі сніжно-білі, ясних країн, дивний відблиск.

      Метафори: міць шалена все живе схопила, пройняла; гімн побід співа невільна сторона; очі всесвіту до себе прикує.

      Порівняння:  міць шалена як буря; нагло хвилями, як крилами, заб’є.           Оклики: Яка краса: відродження країни!; Чайки, чайки!

      Ритирочні питання: З яких ясних країн чайки ці налетіли, / Що вміють ніжно так і плакать, і жаліть?

Объяснение:

4,7(26 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ