М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
krasotkak31
krasotkak31
05.09.2021 03:54 •  Українська мова

значение фразеологизму: водой не разлить, закрыть глаза

👇
Ответ:
batovvano
batovvano
05.09.2021

Водой не разлить-это означает,что невозможно кого-то (что-то) разлучить(разделить).

Закрыть глаза-это специально не обращать внимание на что-то(кого-то).

Удачи!

4,4(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
boykina22
boykina22
05.09.2021

Жили собі чоловік та жінка. Усього в них було доволі. Свого сина єдиного вони шанували й пестили, особливо мати. Усе, що забажає, виконували, не давали й пилинці впасти.

Доріс Павлусь до парубка, зробився гладким та опецькуватим, тільки руки в нього білі й ніжні, бо ніколи роботи не знали. Чоловік картав жінку — навіщо такого лінивого виростили, що з ним буде, як їх не стане. Мати відповідала, що на все воля Божа.

Якось Павлусь уночі розвередувався — захотів меду. Мати побігла по селу шукати, ледве випросила. Прибігла, а синок уже й спить. Через той мед занедужала мати, й не стало її. За нею й батько пішов.

А Павлусеві все одно добре. Стали за ним доглядати наймит і наймичка, що їх господиня просила колись. Щастя, як горох, так і сипалося на парубка. У господарстві лад, прибуток, відкрили навіть шинок із лавкою. Павлусь тільки їсть та спить, ліньки й повернутися, не те що на вечорниці йти.

Якось на Зелені свята зібралися парубки йти шукати скарб. Вирішили попросити Павла, щоб він пішов із ними на щастя. Той не "хотів і сказав, що як Бог дасть, то й у вікно вкине.

Ходили хлопці до вечора, нічого не знайшли. Аж бачать — лежить здохлий хорт. Вирішили взяти його на дрючок та й укинути Павлові у вікно заради жарту. Так і зробили. Кинули собаку, а з нього як посипляться дукати! Парубки хотіли забрати, а наймит не дав. І Павло сказав, що це йому Бог у вікно вкинув, як він і казав.

Щастя не залишало Павлуся. Знайшлася хороша дівчина, одружилися вони, народилися у них гарні діточки.

4,8(17 оценок)
Ответ:

Український характер. Доброта і співчуття його сильні риси. Українець з усіма вміє підтримувати добрі, теплі взаємени. Йому властива м'яка врівноваженність іспокійна поведінка. Довіряє людям. Найголовніше для нього, гармонія в родині. Почувається дуже не затишно якщо в преміщенні безладдя. Передбачливий. Більше розраховує на завчасну підготовку, аніж на щасливий випадок. Український характер має і слабкі риси. Це не достатність сили волі, перевага емоцій над розумом, невміння підпорядковувати свої інтереси, інтересам загалу.

4,8(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ