М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перепишіть речення, розкриваючи дужки.
1. сестра вибігла назустріч (вона). 2. на (він) був немодний капелюх. 3. завдяки (вона) вечір пройшов весело, у (вона), справді, талант організатора» 4. за (вони) ми швидко просапали город. 5. заради (вони) я приїду. 6. я знаю плани брата, але повинен всупереч (вони) залишитись тут. 7. по відношенню до (він) ви несправедливі. 8. у (вона) скоро ювілей. 9. на честь (він) ми влаштуємо вечірку. 10. за рогом цього будинку ви побачите взуттєвий магазин, а навпроти (він) розташована потрібна вам майстерня. 11. думаю, що краще піти назустріч (вона). 12. з (вони) я почуваю себе впевненіше.

👇
Ответ:
ttappok
ttappok
19.08.2020

1. Вона вибігла назустріч

2.На ньому був немодний капелюх

3.Завдяки їй вечір пройшов весело, у неї, справді, талант організатора

4.За до х,  ми швидко просапали город.

5. Заради них я приїду.

6. Я знаю плани брата, але повинен всупереч ним залишитись тут.

7. По відношенню до нього ви несправедливі. 8.

У неїскоро Ювілей. 9.

На честь нього ми влаштуємо вечірку.

10. За рогом цього будинку ви побачите взуттєвий магазин, а навпроти нього розташована потрібна вам майстерня.

11. Думаю, що краще піти назустріч їй. 12. З ними я почуваю себе впевненіше.

Объяснение:

4,4(97 оценок)
Ответ:
пппп97
пппп97
19.08.2020

1. їй

2. ньому

3. їй, неї

4. їм

5. них

6. їм

7. нього

8. неї

9. нього

10. нього

11. їй

12. ними

4,6(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
angelina2410
angelina2410
19.08.2020
Ми звикли називати себе й суспільство,до якого належимо,українською нацією. А що ж означає таке популярне сьогодні слово "нація”? Учені стверджують,що це - певний колектив людей,які мають спільне походження,спільну культуру. Однак найголовнішою ознакою,що дає право називатися нацією,є мова – найбільша духовна цінність українського народу.Не раз бувало,проходячи повз незначної кількості людей,до нас линуть такі вислови,які просто неприємно слухати. На жаль,сьогодні я все рідше і рідше зустрічаю людей,які володіють і вміють розмовляти рідною мовою.Мене,досить часто,цікавлять питання: чи вміємо ми спілкуватися?,чи ставимо собі за мету досягти успіху в певній справі за до доречно сказаного,вміло використаного ввічливого слова?, чи завжди усвідомлюємо силу свого слова?, чи остерігаємось завдати необережним словом душевної рани співрозмовников показують: не всі і не завжди.Живучи в постійному дефіциті добра,милосердя ми непомітно для себе спростили,збідніли етикет спілкування,засмітивши його нецензурною лексикою. Ця лексика вже так влилася в наше спілкування, що і у світі,напевно,не залишилося жодної людини,яка б нею не користувалася. Тема використання нецензурної лексики у мовленні дуже актуальна серед підлітків. Між ними побутує така думка,що вживання подібних слів до здобути визнання і у своїх однолітків, бо виявляється,що користуватися такими висловами стало модно. Та чи приємно нам слухати таку мову,де раз у раз проскакує "гостре слівце”? Думаю,що ні. І якщо навіть у підліткових компаніях це,можливо,до стати "своїм”, але аж ніяк не стане у пригоді,коли доведеться здобувати потрібну освіту чи зайняти гідне місце в конструкції суспільства. Вживання нецензурної лексики може призвести до того,що зможеш втратити найближчих друзів. Недарма давньогрецький філософ Піфагор говорив: "Бесіду варто вести так,щоб співрозмовників з ворогів робити друзями,а не друзів – ворогами”.Ми не повинні псувати свою мову нецензурною лексикою,адже це отруює спілкування і сприяє деградації суспільства,що неможливо для держави,яка прагне   самовдосконалення.міні твір у публіцистичному стилі "Молодь і культура мовлення"
4,8(1 оценок)
Ответ:
KoTuKFeed
KoTuKFeed
19.08.2020
Осінні пасмурні дні часто супроводжуються дощами. Сіре важке небо сумно плаче за літнім лагідним сонцем. Дощ дрібно сіє свої срібні краплинки, що танцюють блюз. Вологою перенасичене повітря і земля. Пожовклі трави низько нахилилися від важких крапель дощу. Він вистукує свої мелодії на моєму підвіконні, на даху і я цілий день слухаю цю музику осені. Листя вже давно зірвав вітер з дерев, воно лежить рудим м’яким килимом у саду.Мокрі тонкі віти спросоння,шкребуться у моє вікно. А дощ зрання, все ллє і ллє безперестанку утворюючи велетенські калюжі і струмки.
4,7(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ