Навесні шпаки прилітають досить рано, коли ще досить прохолодна погода, в березні місяц за прильотом показали, що під час весняного прильоту шпаки летять зграями, вибудовуючись клином, шеренгою. Чисельність птахів у зграях дуже різна, від декількох штук до декількох сотень.
Дані птахи поселяються переважно с парках та садах міст та сіл. Проведені нами показали, що птахи з`являються переважно не поодинці, а маленькими зграйками 5 – 10 особин. Птахи прилітають переважно на ті ж самі місця гніздування. Прилітаючи на місця гніздування починають займати гнізда, розселяються в дуплах та шпаківнях. Самці починають виводити голосну та дзвінку пісню. Пісня в них голосна і різноманітна завдяки запозиченим чужим звукам, часто було чути тьохкання і лящання. На місця гніздування прилітають, ще розбившись на пари, і пари утворюються на місці. Виводячи свою пісню самці закликають свої самок. Після спарювання пари шпаків починає будувати гніздо, в місці, яке було вибране самцем.
Гніздо вистилають переважно стеблами і листками сухих рослин, хоча використовуються дрібненькі деревні гілки. Гніздо круглої форми, ретельно вистелений м'якими листками і пухом, яким обкладаються і краю гнізда. Розміри гнізда можуть досягати 6 — 10 см в основі, 4 — 6 см висоти
1. Суспільно корисним є до природі у бородьбі з екологією.
2.Автомотовелоспорт це тільки для справжніх та мужніх чоловіків.
3.Сонце випромінює гамма-промені.
4.Оленин батько був конт-аміралом.
5.Сьогодні в магазині я бачила темно-червону куртку.
6. На чергових у школі ципляють красивий лейб.
7.Напізнайомі люди можут нанести шкоди.
8. Тільки що, я зустрілась з подругою.
9. Навряд чи зима швидко покине свої права.
10 Десь-то- не-десь знаходиться чудова ярморка.
11 Все-так мама бла права коли вирішила меня завдання по математиці.
12 Все одно 8 березня буде теплим.
13. Наша футбольна команда зіграла внічию.
14Гвардійський хлапец йшов по вулиці.
Дуже важливо вміти казати ні. Але чому?
По-перше, відмовляючи людині можна позбавити себе від певних непотрібних обов'язків. Наприклад, подібні ситуації дуже часто трапляються у школі, коли одна дитина просить іншу зробити за неї домашнє завдання.
По-друге, завдяки вмінню казати "ні" можна припинити маніпулювання з боку знайомих. Деякі люди просто обожнюють контролювати оточуючих. Саме тому важливо відмовляти у багатьох випадках.
Крім того, якщо пообіцяти комусь щось, а потім не дотриматись своїх слів, можна дуже сильно підставити людину. Або через м'якість дати другові марну надію. Така нерішучість у власному "ні" може розбити навіть найкращі відносини.
Проте, також не варто впадати у крайність і відмовляти кожному. Важливо пам'ятати, що до комусь - це особисте рішення самої людини, а не продукт маніпуляції від знайомого.