М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Розтавити розділові знаки:

Я відчуваю з жил моїх зриваються слова і рими. Співайте нам кедри вкриває смеркання блакитн тінистим плащем. Сонце зійде лід розстане. Говори говори моя мила твоя мова співучий струмок. Глянула аж засвітився сніг. Іволги завели таку белькітняву наче лаялися і з серця не поспішали слів вимовити одні бджоли сумно гули перескакуючи з квіточки на квітку. Усе чарує зір кругом роса і луг і води. У всякого моря свій берег є у мрії його не бува. Дзвонять зорі кришталеві відчиняю двері дневі. Над водами хиляться лози лелека пливе в висоті злегка помахуючи крильми. Хай береться сумом вечір веселіший ранок буде. По обрію неба сірими та ліловими баранцями побігли волохаті хмаринки з дерев стиха знімалися й задумливо падали на землю сухі листочки. Не голосні мої пісні вони лунають, мов у сні. У грудях дивне відчуття власне серце теж на крила й теж хоче відлетіти. Душа від таємниці завмирає куди мене ти доле поведеш? Настане ніч тобі насниться недремний сад в цвіту в зірках. Запалає місяць небесне світило засяють зорі земля потоне в сріблястім морі. Горлиці в кущах жалібно туркотали зозулі перелітаючи з деревини на деревину мов найнялися кувати. У затишних долинах темнисто сріблились тихі стави на них, неначе в глибокому сні зривалися птиці. Гори співають мовчить далина. За обрій кликала стежина вона у шлях переросла. Я знаю слабкість це одна з диверсій. З села приїхала моя родина цвіте барвінком усмішка моя. Людина багато в чому схожа на пташку в ранній молодості нестримно тягне її з дому.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Холодна зима покинула природу. На зміну їй прийшла весна.
Пригріло тепле сонечко. Набралися сили бруньки на деревах. І вже появляються молоді листочки. Тепер дерева не будуть голими. Весна принесла їм нове зелене вбрання. Кольорові барви квітів прикрашають землю. Блакитні проліски, жовтий первоцвіт, фіолетові фіалки стають ніжними краплями на весняному зеленому покривалі.
Навкруги лунає щебет птахів, дзюрчать весняні струмки. Природа пробудилася після зимового сну.
Після морозних холодів прийшли погожі дні. Їх принесла весна.
Ліс зазеленів. Уквітчався кольоровими барвами перших весняних квітів: пролісків, фіалок. Дерева та кущі набирають сили, щоб зацвісти буйним цвітом.
Повернулися із теплих країв птахи. Дзвінко защебетали. Прокинулися після зимової сплячки тварини. Усі радіють пробудженню природи.
4,8(63 оценок)
Ответ:
айфон66666
айфон66666
04.02.2023
Любов до Батьківщини починається з любові до родини, до рідного слова. Національна мова — це здобуток культури, духовної діяльності певного народу. Народ, який відрікається від своєї мови, губить себе, бо не усвідомлює її значення для свого вищого духовного життя. Мова — це великий дар природи, вдосконалений за віки з того часу, як людина стала людиною. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і збагачувати. І мені здається: той, хто не любить рідне слово, святих звуків свого народу, не заслуговує на ім'я людини. Бо мова нерозривно пов'язана із нашою свідомістю. Разом із усталеною символікою мова — чи не основний елемент нашої державності. Це те, що ми одержали у спадок від наших пращурів, це — перлина вікової мудрості.
Мені здається, що мова — це не просто найважливіший засіб спілкування. Це той грунт, на якому будується спільнота, рід, нація. З утратою рідної мови люди втрачають морально-національні корені, духовний зв'язок зі своєю нацією. У мові втілюється голос дитинства, голос рідної природи. Проте в її глибинах відбивається й уся історія духовного життя народу.
Треба шанобливо та дбайливо ставитися до цього багатства, бо саме завдяки мові людство може йти вперед, творити шедеври мистецтва, вздгалі існувати. І обов'язок кожного свідомого громадянина будь-якої країни — дбайливо збагачувати та плекати свою мову.
4,4(14 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ