А місяць! Ну, не знаю: чого місяць у неділю так світить? у буденні дні він якийсь байдужіший! А в неділю - не зводив би з нього очей. І ні слухати нікого, ні грати не хочеться, а йти і йти степом кудись...
Всі люди красиві, як добрі.
О, якби тільки хто знав, яке то щастя - рвати абрикоси уночі при місяці! Нахилиш гілку, а вони тебе лагідненько по маківці - тут-тук-тук... Об щоки труться оксамитне - є-таки на них пушок. А котра й сама за пазуху впаде, полоскоче золотою мишкою і пригріється. і вже її не чути...
- Ач, як сонячно! - сказала тітка Ялосовета і по-молодому збила хустку на плечі. - А красивий директор. Такий якийсь... Наче й наш, наче й не наш - культурний.
- Кажу ж: ідіть заміж. Так ні...
Объяснение:
Ворог - людина , яка бореться з тобою за свої, протилежні твоїм , інтереси. Так каже тлумачний словник. Чи можна такого пробачити? А за що його пробачати? За те, що він має власну думку чи власні бажання? Але ж і його ворог такий же самий ! Якщо б ти відступив, то й ворог би облишив би ворогування. Але для тебе важливе те, що вас зробило ворогами, то , можливо, й для нього це занадто важливе.
Щоб не зробив твій суперник, треба пробачати, хоча б заради своєї душі. Бо злість, образа чи ненависть роблять людину беззахістною, вразливою, нервовою, здатною на дуже погані вчинки, за які потім буде соромно. Непробачене руйнує душу , в якій живе.
Пробачати треба всіх і за все заради свого майбутнього.
І ще одне питання : а чи ти такий безгрішний, що маєш повне право не пробачати інших ? Гадаю, цим все сказано.
Може, щось і не так , то пробачте
ответ:1: А; 2:А; 3: А; 4: Б; 5: В; 6: 1:Б; 2: А; 3: В; 4Д; Це моє рішення:) Сьоме не знаю, пробач.
Объяснение: