1. Марічка поїде на море, і Петро купить новий велосипед, якщо будуть гарно поводитися. 2. Коли прийде літо, я поїду на море, але не надовго. 3. Дощ йшов усю ніч, так що зранку було так вокго, що треба було одягати чоботи, та було дуже волого. 4. Щоб довіряти людям - треба їх добре знати, і проводити з ними багато часу. 5. Я прислухався: у лісі було дуже тихо, бо перед цим пролунав гучний вистріл. 6. Я люблю ходити в ліс тоді, коли дерева зелніють та хвилюються зеленими хвилями; коли навколо стає спокій, який проникає у твою душу.
Нещодавно тато приніс додому ялинку - пухнасту красуню. Вдома відразу запахло лісом та святом. Яка вона гарна, ця ялинка! Густа, зелена, з широкими лапатими гілками, вкритими хвоєю. Ми поставили її у куточок кімнати та почали прикрашати. Лісова красуня поступово перетворювалася на Різдвяну ялинку - не тільки атрибут Різдва та Нового року, але й символ вічного життя та переможного Божественного світла. Тепер стоїть ця ошатна красуня, рясно прикрашена іграшками та гірляндами, і неможливо не посміхнутися, дивлячись на неї.
ответ:У словосполученні повинне бути головне і залежне слово;у другому випадку підмет і присудок утворюють просте речення,а не словосполучення
Объяснение: