М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запишіть подані сполучення слів утри стовпчики: а) ті, що пишуться через дефіс; б) ті, що пишуться разом; в) ті, що пишуться окремо.

(Хтозна)які дуби, який(сь) острів, ні(до)чого не звикати, (аби)що верзти, (що)небудь сказати, де(з)ким поділився, аби (до) кого звертатися, ні(хто) не зрадів, будь (яка) до хто)небудь згадає, будь(у)кого очікувати, де(які) сцени, не(аби)які речі, хтозна(в)чому вештатися, казна(що) подумати.

👇
Ответ:
Kot2351
Kot2351
04.09.2021

а) хтозна-які дуби, що-небудь сказати, будь-яка, хто-небудь згадає, казна-що подумати

б) якийсь острів, абищо верзти, ніхто не зрадів, деякі сцени,

в) ні до чого не звикати, де з ким поділився, аби до кого звертатися, будь у кого очікувати, не абиякі речі, хтозна в чому вертатися

4,5(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
indyk1
indyk1
04.09.2021
Телефонний дзвінок -Алло, привіт Наталко, як на рахунок того, щоб піти прогулятись? -Привіт, я б з задоволенням, але дуже хочу переглянути "Україна має талант" -А що це за передача? Я ніколи про таку не чула .-Як на мене, це прсото чудова телепередача, у якій надзвичайно талановиті люди змагаються за 1 мільйон гривень. Я за тебе сьогодні прийти до менеі ми разом поивимось, а потім можливо підем прогуляємось. -Хм...цікаво..А на цей проект приходять тільки певні люди, наприклад, які мають якийсь авторитет, чи що? -Ні, на цей проект приходять люди різного віку, які вважають , що мають якийсь талант, і показують його на кастингу. Його оцінюють 3 члена журі, вони надзвичайно вимогливі, проте відразу бачать справжній талант .-А якщо талановитих людей багато? Що вони всі приймають участь у подальшій програмі.-Ні звичайно, журі відбирають найталановитіших. І в подальшому, які борються за суперприз. Найбільш мені подобається у цьому шоу те, що журі не звертають увагу на вік, зовнішній вигляд та матеріальний стан людей. -Мабуть, потрібно мати дійсно великий талант щоб отримати мільйон гривень.Сьогодні буде фінельне шоу, де обереться один з двох найкращих. і отримає гроші. -О це. мене дуже зацікавило. Згода, я прийду сьогодні до тебе, і ми разом подивимося. -Авжеж, я буду тебе з нетерпінням чекати!
4,6(13 оценок)
Ответ:
wigler
wigler
04.09.2021

Слова об'єднуються в групи (ряди чи гнізда) за значенням та будовою: учити, учитися, учитель, учителька, учительст­во, учительська, учительський, учень, учнівство, навчання, нав­чальний, заучувати, переучувати, недовчити, завчити, зав­чений та ін. Такі групи слів називаються спорідненими, або спільнокореневими словами.

Корінь — це спільна частина споріднених слів, яка вира­жає їх загальне значення. Такою спільною частиною наведе­ного ряду слів е-уч- (-вч-). Вона й виступає коренем кожного з цих слів. Отже, для виділення кореня у слові треба дібрати споріднені слова.

Слід відрізняти справді споріднені слова від неспоріднених. Наприклад, у групі слів водяний, підводний, заводнити, заводити, розводити, доводити, заводський, заводчани виді­ляється спільна частина -вод-. Чи є вона коренем для всіх Цих слів? Ні, бо не всі ці слова за значенням споріднені. Тут маємо три групи споріднених слів: 1) водяний, підводний, за­воднити — корінь -вод-, що в слові вода; 2) заводити, роз-водити, доводити — корінь -вод-, що в дієслові водити; 3) sa­mt водський, заводчани — корінь -завод-, що в слові завод.

Объяснение:

4,6(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ