М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ustinlox
ustinlox
01.02.2021 15:59 •  Українська мова

Прочитати запропоновані речення та виконати завдання, розміщені після речень: 1. Коло діда, на старому яблуневому пні, сидів його давній товариш і побратим Григорій. 2. Тільки один птах не злетів, а, тягнучи по землі крило, одбіг трохи й зупинився, наставивши на Кузьму блискучі оченята. 3. Замість робитися майстрами часу, ми стали його бранцями. 4. І, як у справжнього митця, були в нього шукання. 5. Щасливий і веселий, він глянув на високе небо, але то вже було не небо, а грандіозний блакитний циферблат. 6. Заграє смерть іржавою трубою, та я, забувши, що минає строк, на край світів блукати за тобою піду у жовтій куряві зірок. 7. Столітня війна (1336-1453 років) між Англією і Францією закінчилася майже повним вигнанням англійців з континенту, за винятком міста Кале. 8. Згодом, з розвитком промисловості, господарської діяльності, вплив людини на природу стає все помітнішим, призводить до зміни флори. 9. Повіяв легенький вітерець, струшуючи з листу неопалі краплі. 10. Син титаря, павло Грабовський пізнав злидні з дитинства. 11. Я, всупереч погрозам і прогнозам, живу, живу, землі своєї син! 12. А він іде, високий, посивілий, на схід, на захід поле огляда. 13. Ці долини одвіку родили, окрім жита, таланти і сили. 14. Там, на зеленій лавці, обкладеній дерниною, сперши голову на руки, сидить білява панночка. 15. Природний співак, він любив народні думи. 16. Не може при добрі той жить, хто хоче злу й добру служить, бо, хтівши догодить обом, він стане злу рабом! 17. Криниці, священні для українців місця, копали біля верби. 18. На кладці, обнявшись, стояли дві дівчини і, забувши про все на світі, виводили стару сумовиту пісню. 19. Лукаш – дуже молодий хлопець, гарний, чорнобривий, стрункий, в очах ще є щось дитяче. 20. На світі все знайдеш, крім рідної матері. 21. До Десни верст п’ять ґрунтової дороги, хоч і дуже складної. 22. Маковейчик, молодий радист, поспішав на передову. 23. Мов легендарний Антей, що, припавши до рідної матері-землі, набрався нової сили, змужнів Шевченко після повернення з України. 24. Взялися медом золоті лелітки, дощем умиті, чисті і ясні. Виконайте завдання 1-5, вказуючи лише цифрами правильні відповіді. (за кожне вказане правильно речення – 0, ів). Укажіть номери речень, які ускладнені відокремленими означеннями. відповідь: № речень - Укажіть номери речень, які ускладнені відокремленими прикладками. відповідь: № речень - Укажіть номери речень, які ускладнені відокремленими додатками. відповідь: № речень - Укажіть номери речень, які ускладнені відокремленими обставинами. відповідь: № речень - Укажіть номери речень, які ускладнені відокремленими уточнювальними членами. відповідь: № речень -

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Djilsi
Djilsi
01.02.2021

Відповідь:

Зараз у нашому житті багато хто спілкується в інтернеті. Але є деякі люди , що постраждали від цього. В інтернеті ви будете радіти від нових знайомств, спілкувань, але не все так прекрасно, як може здаватись...Вашими друзями можуть стати таємні шахраї, якому пересічні користувачі можуть розказати свою адресу, номер телефону, інформацію про себе та близьких. Я ніколи не брав приклад з людей , що без сумніву відкривають свої дані незнайомцям. Раджу бути обережним у мережі та перевіряти людей, які з вами контактують в інтернеті. Бережіть себе та інших. Це важливо!

4,4(37 оценок)
Ответ:
Aruna0001
Aruna0001
01.02.2021

Софіївський парк – увіковічене кохання Історія Софіївського парку бере свій початок в 1785 році, коли кохана графа Станіслава Потоцького, Софія, написала йому натхненного листа про свої гостини в Криму, де її до глибини душі вразив парк Аркадія: «Правда, мій милий друг, що в нас буде такий же сад в Криму?» – запитувала вона в нащадка гетьмана Речі Посполитої. У ті часи маєток Потоцьких був майже розорений, і він не міг собі дозволити навіть затишного закутку на березі моря, проте це не стало перешкодою для графа, який був осліплений чарами Софії. Вона була однією з найкрасивіших жінок того часу – сучасники називають її українською Анжелікою та Мата Харі. Для когось вона – всього-на-всього дочка грецької куртизанки та купця, а для когось – символ витонченості, краси та мудрості.

Объяснение:

4,6(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ