М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
0DinaLime0
0DinaLime0
12.12.2021 10:06 •  Українська мова

НЕ Є вставним виділене слово в реченні (розділові знаки пропущено) *

На щастя потяг було затримано через технічні проблеми.
Відчиняли люди широко ворота поливали на щастя дорогу.
Усі іспити сестра на щастя склала на високі бали.
На щастя злива вже вщухала а крізь хмари пробивалося сонце.
Поки працювали в полі дощу на щастя не було.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
arave1
arave1
12.12.2021
Якщо б я був чарівником, всю Землю зробив би зеленої: дерева, луки, квіти, а зиму залишив би білою-білою. І в цьому красивому світі не було б бідних, злих, поганих людей. Я всім дарував би здоров'я, гроші і тоді люди стали б добрими, чуйними, чуйними. А головне - зробив би так, щоб всі мертві встали з могил і без чарів стали б найкращими, тому що ті люди, які потрапили в пекло, дізналися б про страждання грішників на Том світлі. От якщо я був би чарівником, то одним рухом руки стер би з лиця землі наркотики, алкоголь, сигарети, а замість них посадив би фруктові сади, щоб діти вдосталь наїдалися вітамінами, пили б завжди натуральні соки і росли б сильними і розумними. Багато хто не вірить в загробне життя - я дивуюся таким. Як можна думати, що людина зникає назавжди ...Так що завжди вірте Богові, читайте біблію, не пийте, не паліть, допомагайте бідним. Тоді наше життя буде райської без чарів. Здійсняться всі бажання і на цьому світі, і на Том!
4,4(27 оценок)
Ответ:
Lena111115
Lena111115
12.12.2021
  Уявіть собі на хвилинку місто Миколаїв, скажімо, років 130 тому. У місті мешкало 47 тисяч чоловік, із них 25 тисяч чоловіків і 22 тисячі жінок. Повністю неписьменних налічувалося більше 18 тисяч. І вже в ті часи почали відкриватися школи, дитячі садки, бібліотеки. 
      Так, так, звісно, на той час в місті вже були бібліотеки. Та це були навчальні бібліотеки, призначені для підготовки спеціалістів морської справи, вчителів, тобто, для дорослого населення. Проте, чи потрібна місту дитяча бібліотека, ніхто навіть і не думав. 
      Та все ж така людина знайшлася. Це була дочка статського радника Поліна Треммер. У далекому 1876 році вона просила губернатора міста дозволити їй відкрити бібліотеку для дитячого читання по вулиц й, у будинку 26. І вона одержала такий дозвіл. Тоді в бібліотеці було всього 176 книжок, з них 24 - іноземними мовами. 
      1920 р. У місті починають відкриватися нові бібліотеки, в яких могли читати і діти. 
      І вже у 1921 році свої двері гостинно відчинила міська дитяча бібліотека, яка вважалася Центральною і мала всього один відділ – читальню. ЇЇ книжковий фонд складав 5000 примірників книг, користуватися якими можна було безкоштовно. Бібліотека для читачів працювала всього 3 години на день, та це не вплинуло на кількість читачів. Бажаючих було достатньо. 
      Після 1923 році в бібліотеці працює новий відділ – абонемент. 
      Після того, як організувалась Миколаївська область (1937 р.), міській дитячій бібліотеці було надано функції обласної, якою вона є і до сьогодні.
4,7(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ