М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
peharbuxal
peharbuxal
04.03.2022 00:03 •  Українська мова

Усі слова рядка є числівниками
А чотири, четвіркою, четверте
Б. п'ять, п'ятий, п'ятірка
В. кільканадцять, багато, сто
Г. сотий, одна сота, сотник
Д. десятеро, десятий, десятка​

👇
Ответ:
zlatapitch1234
zlatapitch1234
04.03.2022

Усі слова рядка є числівниками

В. кільканадцять, багато, сто

4,4(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
   Ужгородці мають чим гордитися, бо уже в ХІІ ст. їхнє місто знав увесь цивілізований світ фортецею на Замковій горі. Остання вперше згадується під 903 роком в угорській хроніці, яка описує штурм Ужгородського замку легендарного князя Лаборця кочівниками-уграми вождя Алмоша та його сина Арпада. Побудова оборонної системи була розпочата в період панування романського стилю і завершилася до XVI – XVII ст. – ця остання перебудова і позначила сучасний вигляд фортеці. У 1322 р. угорський король Карл Роберт, з нової династії Анжу, дарує замок магнатській сім’ї Другетів, який належав їй понад 360 років (1322–1691). Древній в’їзний отвір обрамлений у 1598 р. білокамінним ренесансним порталом. У стінах Замкової церкви – першої ужгородської церкви (у 1728 р. її спалила пожежа), – 24 квітня 1646 р. було укладено Ужгородську унію про об’єднання православної церкви на Закарпатті з католицькою церквою. У кінці XVII століття рід Другетів по чоловічій лінії вимирає, і Ужгородський замок переходить у володіння графа Міклоша  Берчені та його дружини-красуні графині Крістіни Чакі, які доклали чимало зусиль для розбудови замку. Із трьох сторін замок оточує сухий рів глибиною до 10 метрів, через який  було перекинуто підйомний міст.
4,5(22 оценок)
Ответ:
shmilkovas
shmilkovas
04.03.2022
Для того, щоб люди раділи життю, навчилися бачити красу і цінували кожну мить природа подарувала нам квіти. Ніжні, ароматні, беззахисні і наповнені легкістю тонких пелюсток, квітучі рослини дивляться на нас з клумб і оранжерей, дарують позитивні емоції у будь-яку погоду і пору року.
Квіти – це очі природи – фіолетові оксамитові фіалки, сині дзвіночки, блакитні незабудки і маленькі зірочки-ромашки з білими віями піднімають свої голівки до сонця, радіючи теплу і світлу. Кожен раз, коли бачиш горді лілії або царствені троянди, не можеш не дивуватися, наскільки досконалими можуть бути рослини, які вони різні і по-своєму прекрасні: яскравістю кольору, елегантністю бутонів і дивом розпускаються пелюсток.
Перші квіти завжди приносять із собою звістку про наближення весни. Тендітні і напівпрозорі пробиваються проліски з-під снігу і настає відлига, ліс оживає від сонячних променів, які грають на галявинах, у садах і городах. Потім з'являються жовті і блакитні крокуси, нагадують своєю формою мініатюрні тюльпани. Вони схожі на перлини, розсипані по чернеющей землі, між камінням і близько старих пнів, де, можливо, переживають зиму буркотливі гноми.
Ранньою весною природа нам дарує шматочок яскраво-блакитного неба, коли розцвітають крихітні гіацинти, і скалки сонця, про яке нагадують жовті шапки кульбаб. Білі конвалії, приховані величезними соковито-зеленими листами, з'являються вже на початку травня, і це самі довгоочікувані весняні квіти, букетики яких ми з задоволенням даруємо своїм друзям і близьким людям, коли щасливі і хочемо поділитися гарним настроєм.
4,8(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ