М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Elka29677
Elka29677
17.04.2020 13:47 •  Українська мова

Складіть речення за схемою (...),[...],і[...]​

👇
Ответ:
JIikrona
JIikrona
17.04.2020

Відповідь:

Хоч і виглянуло із-за хмари сонечко, останні хризантеми, змочені ранковим холодним дощем, тремтіли в саду, і здавалися вони  сумними, безпорадними.

Пояснення:

4,4(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Cancanich
Cancanich
17.04.2020

Я так зрозуміла тобі потрібен ідейно-художній аналіз твору. Я маю непоганий аналіз твору Ліни Костенко "Осінній день березами почавсь".

Вірші Ліни Костенко вирізняються своєю милозвучністю.Поезія"Осінній день березами почавсь" належить до інтимної лірики. Автор розкриває тему кохання , розлуки та суму за другою половинкою .Ліна Костенко у своєму вірші"Осінній день березами почавсь" використала багато поетичних образів: сум , печаль,осінній смуток,туга і кохання.Постійні повтори:"Але про це не треба говорити" додають динаміки ,метафори:"Осінній день березами почавсь.Різьбить печаль свої дереворити." підсилюють образність.За до оксиморону:"Чи ж неповторне можна повторити?" автор звертає нашу увагу на мінливість долі ті неповторність минулого,риторичними питаннями та окликами хоче наштовхнути читача на глибокі роздуми.незважаючи на те,що твір написаний п'ятистопним ямбом , кожний рядок слід читати повільно та плавно.Цьому сприяэ перехресна рима.

Загалом , твір справляє гарне враження і змушує кожного, хто його прочитав подумати про вічне , а точніше про дорогоцінне кохання.

4,5(7 оценок)
Ответ:
darinaprokopenk
darinaprokopenk
17.04.2020

   Одного гарного весняного дня Марійка, Іванко, Стасик та миколка вирішили піти прогулятися у ліс. з собою вони взяли кошик їжі.

   Прийшли діти на галявину , поставили їжу під деревом , погралися , пострибали , побігали та й проголодались. постелили вони коврик і почали їсти. Але сміття , яке залишалось після них , діти не збирали в пакетик щоб викинути у смітник , а кидали його у кущі , залишали на траві . якби звірі вміли розмовляти , то вони б сказали:

 - Як вам нне соромно!Ви забруднюєте ліс , нашу домівку! А нам ще тут жити!

  Бережіть ліс , бо це "легені" усієї планети!

 

 

 

 

 

У меня стоит оценка:12

Если что всегда

4,6(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ