М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
viktorius1
viktorius1
05.09.2020 17:02 •  Українська мова

ВИЗНАЧИТИ рід цих слів.

Соняшник, природа, соловейко, калина, ніч, весна, батько, дівчина, небо, штаны, цукор.

👇
Ответ:
arsenpolenov
arsenpolenov
05.09.2020
Чол. р.Жін. р.Чол. р.Жін. р.Жін. р.Жін. р.Чол. р.Жін. р.Сер. р.Нема ріду.Чол. р.
4,4(43 оценок)
Ответ:
dfhjkgftg357
dfhjkgftg357
05.09.2020

Відповідь:соняшник чоловічий рід

Природа жіночий рід

Соловейко чоловічий рід

Калина жіночий рід

Ніч жіночий рід

Весна жіночий рід

Батько чоловічий рід

Дівчина жіночий рід

Небо середній рід

Штани чоловічий рід

Цукор чоловічий рід

Пояснення:

4,5(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
АнгелокN1
АнгелокN1
05.09.2020
"кажуть, ви вже одержали призначення? ",- звернувся до інни археолог після мовчанки. "так, незабаром з училищем розпрощаюсь". "берете курс на кураївку. кличе вас берег любові…" "звідки ви це знаєте? "- здивовано запитала дівчина. "багато що про вас знаю. цікавлюсь. це лише ви не хотіли помічати моїх зацікавлень",- зітхнув він. "аж дивно чути". "нічого дивного. люди шукають скарби. та не завжди шукають їх там, де вони лежать. а вони, може, під тобою. отут, де стоїш, під нашаруванням пилу та сміття". "знов якось загадково". "ви бажаєте ясності чіткості різкості? не знаю, як треба говорити в таких випадках, інно… колись для цього була вичерпна формула: ось вам моя рука і серце! розумієте? прийміть, не відкидайте їх, інно",- і він простягнув їй руку. "ви жартуєте? "- сказала дівчина, хоч бачила, що він не жартує. "рука і серце",- повторив він зміненим стверділим до різкості голосом. "не годиться такими речами жартувати…" "які жарти! " 
4,8(10 оценок)
Ответ:
kisnasty951
kisnasty951
05.09.2020

Велика і багата українська мова. З його до можна висловити все, що хочеться. Усна народна творчість переходить з покоління в покоління. Це пісні і билини, романси та балади, частівки і потішки, ну і, зрозуміло, прислів’я і приказки. Саме в них відбивається вся мудрість українського народу, зібрана за багато століть. За до прислів’їв і приказок ми маємо можливість перейняти досвід, знання наших предків. Буквально на кожну життєву ситуацію можна згадати прислів’я.

Мені дуже подобається прислів’я «Справі час, потісі годину». Вона вчить нас правильно розподіляти свій час, раціонально його використовувати, щоб все встигнути. Дуже часто ми чуємо від своїх друзів або знайомих, нібито у них стільки справ, що вони нічого не встигають зробити. А інші при такому ж обсязі роботи, при такій же завантаженості встигають все, і навіть залишається час на відпочинок. Різниця саме в тому, як людина розподіляє свій час. Якщо ми займаємося тією чи іншою справою, не потрібно відволікатися на інші справи, потрібно бути максимально зосередженим.

 

Наприклад, одні мої однокласники встигають і в загальноосвітній школі добре вчитися, і в музичній, ще й танцями займатися. Навантаження, звичайно, велика, але їм все вдається, а все тому, що їхні батьки привчили грамотно розподіляти свій час і жити «по годинах». А інші товариші ледве встигають справлятися з навчальною програмою в школі. Ці навички прищеплюються нам з самого раннього дитинства і супроводжують нас протягом усього життя, дуже допомагаючи нам.

До того ж, зміна роботи і відпочинку стане чи не святом для нас. Адже не можна весь час або тільки працювати, або тільки відпочивати. Потрібно чергувати заняття. Недарма кажуть, що найкращий відпочинок – це зміна виду діяльності. Час дуже швидкоплинний. Іноді нам здається, що ми все встигнемо зробити і навіть виправити. Але на ділі виявляється все інакше. Один день змінює інший, місяць біжить за місяцем, рік за роком …

 

Объяснение:

4,8(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ