1. Ніч пливе нечутно і широко, і розливаються сріблясті хвилі(пливе пишемо через И, нечутно і широко - однорідні обставини дії з одиничним сполучником "і", далі йде друга частина складносурядного речення, тому там перед наступним "і" ставимо кому) 2. Холоне степ, і невкипілі зорі рогатий жук виймає рогачем(після степ кома, бо далі теж іде друга частина складносурядного речення, рогачем пишемо через -е) 3. Речення неправильно записане, можливо має бути Схилили вишні в розпачі німім цвіт весільний у калюжу(префікс "с" в глухій позиції перед -х схилили, весільний пишемо через -е, від слова весілля, перевірочне слово -вЕсело) На відміну від складнопідрядного, частини складносурядного речення незалежні та рівноправні між собою, між ними можна поставити уявну крапку. В тексті ж такі частини відділяються комами, бо кожна частина сама по собі несе завершену думку.
Тема ліс В ранці я прокинулась бадьора пішла в туалет почистити зуби . вийшла і тут мені мама говорить : - збирайся ми їдемо по гриби я зраділа бо це така радисть ходити на природі видивлятися гриби , зрізати їх , тай ще й квітів можна назбирати . Коли я тато і мама приїхали у ліс там була чистота повітря чисте і сміття немає . мама дає мені корзинку й додає : - зрізай по ніжку але не виривай бо гриб більше не виросте . я покивала головою я пішла збирати гриби не відходячи від тата й мами . тут я побачила велиуий гриб то був підберезник високий ніжний а я забула про мамині слова й вирвала його . коли наступив вечір ми поїхали додому мама з бабусею почали обчищати гриби і тут дойшли до мого . бабуся каже : - А це що ? хто так гриб зірвав ? а я їй кажу : - це я , ненароком , я не хотіла . потім мама мені сказала що б я такмбільше не робила бо гриб бильше не виросте на тому місці . і ці мамині слова були для мене як наука P.S.дай перевірити батькам бо тут чимало помилок . мені шкода.
2. Холоне степ, і невкипілі зорі рогатий жук виймає рогачем(після степ кома, бо далі теж іде друга частина складносурядного речення, рогачем пишемо через -е)
3. Речення неправильно записане, можливо має бути Схилили вишні в розпачі німім цвіт весільний у калюжу(префікс "с" в глухій позиції перед -х схилили, весільний пишемо через -е, від слова весілля, перевірочне слово -вЕсело)
На відміну від складнопідрядного, частини складносурядного речення незалежні та рівноправні між собою, між ними можна поставити уявну крапку. В тексті ж такі частини відділяються комами, бо кожна частина сама по собі несе завершену думку.