М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перші відомості про цю модель трапляються у творах письменників Давньої Греції. Згадують прізвище Кратеса, який виготовив цю модель понад дві тисячі років тому. Однак ніяких зображень її не збереглося. Перша модель, яка дійшла до нас (так зване «земне яблуко»), виготовив німецький географ Мартин Бехайм (1492 рік). На ній не зображено Америки. Справа в тому, що на той час її ще не відкрили.

Колись давно мореплавці брали цю модель із собою у далеке плавання. Моделі-«моряки» всього надивилися на своєму довгому шляху. Були і так звані моделі-«чепурухи». Їхнє життя проходило у розкішних королівських палацах, часто прикрашали їх золотом-сріблом.

На сьогодні теж існує чимало видів моделей: одні з них зображають країни світу, інші — гори, долини, виготовлені моделі Місяця, Марса та інших планет.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
gghggggg1
gghggggg1
16.02.2022

Замість сніданку – стрічка новин у Facebook, замість розмов за обіднім столом – фото в Instagram. І до речі, обід туди ж. Як то кажуть: не сфоткав – не з’їв. За останні десять років наше життя круто змінилося. І сьогодні, напевно, вже у кожного є своя сторінка в соціальних мережах. І не одна: тих нині багато. Навіть жарти на кшталт «зайшов на п’ять хвилин, а вийшов о четвертій ранку» стали бородатими.

Кажуть, залежність від соціальних мереж не слабкіше, ніж у курця від сигарет. У Штатах навіть придумали спеціальний термін – Facebook addiction disorder, що перекладається приблизно так: «розлад Facebook-залежності». Втім, у кого як: замість Facebook може бути будь-яка інша соціальна мережа.

Завдяки Інтернету та соцмережам ми практично миттєво отримуємо інформацію. І її багато. Дуже багато. І здорово, що ми живемо у такий дивний час, коли можемо постійно бути на зв’язку та дізнаватися про життя друзів і близьких з їх постів у соціальних мережах. Але усе має зворотний бік. Це теж обговоримо.

Сьогодні розбираємося у тому, як ми перетворюємо своє життя на велику рекламну кампанію в соцмережах, та чому немає сенсу мріяти про бездоганне тіло (а чи дійсно воно таке?), як у, наприклад, «тієї з Беверлі-Хілз», або про машину на кшталт тачки однокласника, якою він любить похвалитися на своїй сторінці. Подивимося, як соціальні мережі впливають на суспільство й кожного з нас окремо, що вони можуть дати, а що – забрати. Ну і як ними користуватися, щоб витягти для себе максимум користі: усе ж таки без них у XXI столітті, погодьтеся, зовсім ніяк.

4,6(45 оценок)
Ответ:
гоша206
гоша206
16.02.2022

Все в цьому світі має розвиватися і не повинно стояти завжди на місці. Як відомо, самим головним у світі є розвиток, адже завдяки ньому люди починають реально набагато краще жити. Саме з цієї причини особливо цінуються ті, хто сприяє розвитку, а не стоянню на місці. Найголовніша спільнота людей – держава. У державі, як правило, живе безліч людей, різні шари і класи, які, втім, носять чисто умовний характер в більшості випадків. Однією з категорій населення є молодь. Роль молоді в державі є однією з найбільш важливих, тому що молодь здатна надавати спеціальна дія, що веде до розвитку.

Чому ж молодь настільки ефективна в справі розвитку держави? Відповідь на це питання є досить простою – молодь не обтяжена особливою відповідальністю. Якщо ми поглянемо на зрілих людей, ми зможемо побачити, що вони найчастіше несуть перед кимось велику відповідальність. Це можуть бути маленькі діти й члени сім’ї, які вимагають спеціального догляду, іноді навіть повного матеріального утримання, що виливається у великі витрати. Деколи у зрілих людей вже літні батьки, які ніяк не можуть забезпечити власне життя без до своїх зрілих дітей. Саме тому зрілі люди не хочуть приймати надмірно активну участь у суспільному житті. Вони бояться втратити роботу, вони хочуть стабільності і дуже неохоче ризикують. А ось молодь – це інша справа. Молоді люди вчаться, але це забирає менше часу, ніж важка робота. У молоді немає дітей, молоді батьки все ще можуть самі зводити кінці з кінцями. Тому молодь може зосередитися на громадських справах різного роду, надаючи своє сприяння державі у різних сферах діяльності. Ми бачимо безліч прикладів, коли студенти стають авангардом різних протестних акцій, ці люди мають час і готові до змін для зміни життя на багато краще.

4,8(84 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ