М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kerikan
kerikan
07.11.2020 17:25 •  Українська мова

Підкажіть, у яких випадках ви скористаєтесь стислим переказом : 1. на уроці позакласного читання тебе просять розповісти про книжку, яку ти прочитав. 2. молодша сестра просить тебе розказати їй казочку. 3. друзі просять розповісти про цікавий фільм, який ти нещодавно дивився. 4. ти просиш бібліотекаря видати книгу, назву якої ти не пам‘ятаєш, але знаєш, про що там розповідається.

👇
Ответ:
Irro4ka
Irro4ka
07.11.2020

Відповідь:

Стислим переказом скористаюсь у 1, 3,4 випадку.

Пояснення: У 2 випадку ми не можемо скористатися стислим переказом, бо розповісти казку сестрі треба повністю- з усіма подробицями і деталями, щоб їй було зрозуміло  і цікаво.

4,5(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лчший
Лчший
07.11.2020

небажаний , невпізнанний , небуденний , недоторканий , невдоволений ,невблаганний , невпинний ,невизнаний , невимушений, незбагненний ,незаксний , невихований , нездоланний , незамінний , незрівнянний ,недоконаний, неоціненний , недописаний , незмінний , несказаний , нужденний , незнайомий , ненаголошений , необмежений, не скінченний , огненний , скажений, ,антенний ,тьмяний ,вроджений, денний ,орлиний, нежданний ,адресований ,однозмінний, віконний, роз'єднаний, олов'яний ,нескінченний, електронний , дерев'яний ,умотивованість ,безліччю ,доповіддю ,вартістю ,сміливості, плоттю , за залузю ,смертю , розкішшю, віссю ,чвертю ,піднісся.

4,6(49 оценок)
Ответ:

київський софіївський собор, закладений 1037 року великим князем київським ярославом мудрим, зберіг до наших днів не лише багатство стародавньої архітектури, але й живописне оздоблення xi століття. у софіївському соборі гармонійно поєднуються два види монументального живопису - мозаїки та фрески. мозаїки виділяють головні частини інтер'єру софіївського собору — центральний купол і вівтар. решта ж п'ятинефного простору, другі поверхи ("полаті", або хори), обидві башти із та відкриті галереї, що оточували софіївський собор у києві у давнину, були прикрашені фресками. до сьогодні збереглося 260 квадратних метрів мозаїк та близько трьох тисяч квадратних метрів фрескового розпису xi століття.шедевром мистецтва мозаїки вважається зображення оранти- розміщеної в центральному апсиді — фігури святої діви марії, руки якої підняті в молитві. мозаїка має 6 метрів в вишину. унікальність зображення полягає в тому, що воно виконане на внутрішній поверхні куполу собору, і з різних точок оранта виглядає зображеною у різних позах — стоячи, схилившись у молитві чи на колінах.

мозаїка в центральному куполі — христос

усі мозаїки собору виконані на сяючому золотому фоні. їм притаманні багатство барв, яскравість і насиченість тонів. при всій кольоровій різноманітності мозаїк переважними тонами є синій і сіро-білий у поєднанні з пурпуровим.

кожний колір має багато відтінків: синій-21, зелений-34, червоно-рожевий-19, золотий-25 та ін. це свідчить про високий розвиток у стародавній русі скловарної справи і техніки виготовлення смальти. всього палітра мозаїк собору налічує 177 відтінків кольорів. наразі сучасні майстри, використовуючи методи 11 сторіччя, не в змозі виготовити таку різноманітність кольорів мозаїки.

4,7(70 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ