У глибокому яру, між двома стовбурами могутніх ясенів, горіло велике вогнище. Полум'я то присідало, то раптом з веселим тріскотінням бурхливо і високо сягало вгору, розганяючи хвилі густої темряви. У світлі полум'я з кущів виринали курені, намети. А біля самого вогнища сиділи, лежали, стояли озброєні люди. Всі вони різного віку, різного фаху, і в різноманітному одязі, та в селянських свитах, і в армійських гімнастерках, у френчах, в кітелях, у шинелях, у плащах. Така ж строкатість була і в їхній зброї. Тут все було різноманітне.
Тільки одне в цих людей було спільне - це невгасиме прагнення перемогти ворога. Трохи осторонь, під стовбуром ясена, обіпершись руками на мисливську рушницю, сидів дід — обірваний, волохатий і старий, як дума. Біля нього, згорнувшись калачиком і поклавши на дідову ногу голівку, спав хлопчик років семи — онук його. Біля сусіднього вогнища гучно знялася хвиля басів. Пісня звучала, хапала за душу, хвилювала, глушила тривогу, збурювала думки, будила сили й бадьорила, кликала в нові бойові походи.
ответ:Чи кожен із нас є особистістю? Чи особистісне ядро є обов’язковою складовою особистості? Чи здатна особистість здійснювати масовий вплив на інших? – ТАК.
Не варто ототожнювати особистість із індивідуальністю, бо особистість є вищою, тобто надіндивідуальною. Кожен із нас народжується особистістю, лише ВИБІР (навіть щохвилинний) може спричинити або деградацію, яка призводить до втрати особистості, або певну досконалість (тобто досконалість життя для конкретної особистості). Цей вибір – вчинки, в яких людина заявляє про себе, вирізняючись як особистість серед інших, або, в яких вона нівелює себе не з фізичної, проте з духовної сторони. Я = особистість. Ми можемо й не помітити, як втратимо це Я, але тоді ми перестанемо усвідомлювати свою унікальність, свої вади й переваги. Думаю, аби особистісна досконалість на зайшла в глухий кут, то треба інколи вдаватись до стану рефлексії: досить поглянути на себе збоку, пізнати самого себе, реально оцінювати, а не переоцінювати.
Особистісне ядро людини – це стержень, із якого все починається й завершується, тобто він поєднує в собі внутрішній світ людини й її поведінку ззовні: містить все й генерує те «все» в діяльності; в стержні зосереджене вольове начало. На мою думку, особистісне ядро – це добро і зло (а вже ми самі обираємо між цими двома поняттями), виховання (близьких та суспільства) й самовиховання, синтез волі, свободи, розуму.
Вплив. Вважаю, що особистість здатна як і здійснювати масовий вплив на інших, нав’язуючи, або, підштовхуючи їх до спільного знаменника – якоїсь своєї ідеї, так і ніколи не розвинутися повноцінно: здеградувати повністю чи зупинитись на певному етапі розвитку. Якщо все ж одна особистість в змозі бути рушієм глобальних переворотів, то чи не варто прагнути розвивати своє власне Я?
Объяснение:
ответ:ЛІВАДІЙСЬКИЙ ПАЛАЦ В Україні є багато прекрасних палаців. Один з них розташований в Криму і називається Лівадійською. Саме чудове будівля все двір-це Білий палац. Він стоїть на фундаменті цового комплексу в Лівадії з сірого мармуроподібного вапняку, а основним архітектурним моти- вом для його зведення послужило зодчество Флоренції. З італійської архітектури було запозичене і оформлення внутрішнього двору і цін-трального входу. Дивною частиною Лівадійського палацового комплексу є італійський дворик-найпрекрасніший куточок всього ансамблю. З усіх чотирьох сторін він оточений арками, що спираються на колони. Від капи- телей колон йдуть тяги хрестового зводу, і в результаті виходить те-ність лоджія. Строгі пропорції, чіткий ритм арок і колон, легка балюстрада над арками, чіткі прямокутні вікна другого поверху, до- ріжки до фонтанчика, вічнозелені рослини-все це навіває спокій і гармонію. Завершують його оздоблення флорентійські ліхтарі, решітки вікон і особливо металеві ковані ворота роботи уральських масте- рів, яка винятковою тонкістю свого виконання викликає не- Изменное захоплення всіх відвідувачів. У царьок палаці арабекій дворик постав у вигляді світлового колодязя, який прорізав основний обсяг палацу крізь всі поверхи
Объяснение: