М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
amina327
amina327
04.08.2021 23:21 •  Українська мова

Перепишіть текст, виправивши помилки: Сонячна хромо сфера дуже не однорідна: в ній є довгасті, схожі на язики полумя утворення, так звані спікули. Тому вона нагадує траву, що горить. За своє пяти хвилинне життя трьохсот тисячокілометрова спікула здійснює обмін речовини хромосфери з короною, яка лежить вище.
Сонячна корона — найпротяжніший шар сонячної атмосфери. Вона має сріблястобілий колір і простягається на висоту вкілька сонячних радіусів, поступово переходячи у між планетний простір. Тимпература її сягає до 2 000 000 К (З посібника).

👇
Ответ:

Відповідь:

Сонячна хромосфера дуже неоднорідна: у ній є довгасті, схожі на язики полум'я утворення, так звані спікули. Тому вона нагадує траву, шо горить. За своє п'ятихвилинне життя трьохсот тисячокілометрова спікула здійснює обмін речовини хромосфери з короною, яка лежить вище.

Сонячна корона — найпротяжніший шар сонячної атмосфери. Вона має сріблясто-білий колір і простягається на висоту в кілька сонячних радіусів, поступово переходячи у міжпланетний простір. Тимпература її сягає 2 000 000 К.

4,4(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
54st
54st
04.08.2021

Після перегляду телепередачі, Наталці захотілося розповісти про свої враження подрузі:

- Привіт, пам'ятаєш ти розповідала про одну цікаву передачу про лісових тварин? - почала свою розповідь Наталка.

- Так, пам'ятаю, а що трапилося? - зацікавилася подруга.

- Я подивилася цю передачу, і мені дуже сподобалося, але спочатку у мене не було бажання дивитися її.

- Чому? Вона дуже цікава! - подруга засмутилася, але почала відстоювати свою точку зору.

- Так, цікава! З неї я дізналася нові факти та які раніше не помічала...- Наталці хотілося ще більше розповісти про свої враження, але її перебила подруга.

- Ось, я ж тобі говорила, що цю передачу треба обов'язково тобі подивитися.

- Так! А що ще ти можеш мені порадити? - запитала Наталка.

- Треба подумати, - трохи пізніше подруга відповіла, - подивись ще передачу про підводний світ.

- Добре, дякую за пораду! - дівчина подякувала, і записала назву передачі у своєму телефоні.

- Мені вже час йти, - сумно відповіла подруга. Наталка попрощалася з нею, і пішла додому, дивитися нову передачу про підводний світ.

4,5(84 оценок)
Ответ:
ludmilacernakov
ludmilacernakov
04.08.2021
     Осінь – пора року між літом і зимою,  ознаками якої є скорочення дня, поступове похолодання, відліт птахів у вирій, скидання рослинами листяного покрову.      Умовно цю пору року можна поділити на чотири підсезони: початок осені, золота осінь,  глибока осінь, передзим”я.        Початок осені – це поява перших жовтих пасом у кронах дерев – беріз, лип і в'язів.  Коли кількість жовтого і зеленого листя  стає приблизно однаковою ( це відбувається в останній декаді вересня, або, коли осінь тепла і волога –  на початку жовтня)  можна говорити про закінчення першого підсезону осені.  У цей час у лісах з'являються опеньки,  в повітрі літає павутина (тенетники). Продовжує охолоджуватися вода, але у великих водоймах цей процес  відбувається нерівномірно, починаючи з верхнього шару.       Золота осінь триває приблизно з кінця вересня до середини жовтня. Протягом цього періоду листя на деревах жовтіє все сильніше, починається його інтенсивне опадання. Поступово оголюються ліси, на південь відлітають зграї перелітних птахів.        Закінчується листопад у берези, осики і в'яза і починається  період глибокої осені. Вона триває до першого снігу,  навіть того, що не летить у повітрі, а хоча б на день чи ніч покриває землю. Стає все холодніше,  відлітають на південь останні зграї гусей, лебедів і качок гається швидке охолодження приземного повітря і води.       Останній осінній підсезон є одночасно переходом до зими, за що і отримав свою назву – передзим”я. Він починається від першого снігу і закінчується із встановленням санного шляху і льодоставу на водоймищах.        Осінь складається з трьох місяців: у Північній  півкулі – вересень, жовтень, листопад; у Південній – березень, квітень, травень.
4,5(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ