М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
loptf
loptf
14.01.2022 18:36 •  Українська мова

Чи заслуговує особистість Івана Федорова на увагу з боку сучасників?(5-7речень)​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Wlig123
Wlig123
14.01.2022

Поряд з величними постатями героїчних борців, народних месників, поряд з історичними діячами визвольного руху у творчості Т.Г. Шевченка проходить прекрасний своєю моральною силою і чистотою образ трудящої жінки-матері, сестри, дівчини, коханої. "Такого полум'яного культу материнства, — писав М.Г. Рильський, — такого апофеозу жіночого кохання і жіночої муки не знайти, мабуть, ні в одного з поетів світу. Нещасний в особистому житті, Шевченко найвищу і найчистішу красу світу бачив у жінці, в матері". А сам, як ми знаємо, ріс без матері: "там матір добрую мою ще молодую у могилу нужда та праця положила..." А пізніше Тарас Шевченко став вільним, але одружитися так і не встиг, так що своїх дітей і дружини у нього не було. Мріяв він поселитися в Україні, одружитися з Ликерією Полусмаковою, але обставини склалися по-іншому.

Кріпацька неволя — це доля рідної матері, яку передчасно "у могилу нужда та праця положила", доля сестер Катрі, Ярини, Марії — голубок молодих, у яких "коси в наймах побіліють", це трагічна доля його першої трепетної любові — Оксани Коваленко, доля всіх нещасних жінок, що "німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть". Т.Г. Шевченко гнівно виступав проти жіночого безправ'я. Він ніби зібрав воєдино у своєму зболеному серці страждання поневолених жінок усіх епох і схвильовано розповів про них цілому світові.

4,8(27 оценок)
Ответ:
ixnivoodoo
ixnivoodoo
14.01.2022
Я впевнена,що праця може приносити неабияке задоволення. Хочу навести приклад з свого життя. Моя мама-вчителька молодших класів. Вона щодня ходить на роботу в гарному настрої,бо ця праця приносить їй щастя та задоволення. Матуся любить дітей, їй подобається працювати в школі,щовечора ми збираємося за великим столом,п`ємо чай та слухаємо мамині цікаві історії,які сталися напротязі дня. Я б не хотіла стати вчителькою,бо не настільки сильно люблю дітей. Моя мрія-це архітектор. Ця справа буду приносити мені задоволення. Отже,треба обирати лише ту справу,яка лежить до душі.
4,5(1 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ