М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Grammar34
Grammar34
28.04.2020 05:42 •  Українська мова

Потрібно написати міні-твір 5-6 речнь про святкування новоріних свят в моїй родині. Там повинні бути складні речення з різними видами звязку.

👇
Ответ:
ayiina264
ayiina264
28.04.2020

Наша родина святкує кожне новорічне свято.

Ми святкуємо : Новий Рік, Хрещення, День Святого Миколая, Різдво. Я саме більше люблю - Новий Рік. Тому, що дарують подарунки і мама готує дуже смачні страви. Як каже моя тітка :

- Зима не час нудьгувати! і це правда. Ця пора року прекрасна не дивлячись на мороз...

Ми з моєю родиною з нетерпінням чекаємо новорічних свят!

4,8(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ULYA1111111
ULYA1111111
28.04.2020

Стиль мовлення - художній. Тип - опис.

Зима, білі сніги, метуть хурделиці, січе пороша, від морозу лунко тріс кається лід на річці. Де забарилась весна, чому не квапиться в рідні краї? Та ось повернулась із вирію весна, а з нею повернулися додому воронки. Випустила весна з-під снігу квапливі струмки; весело задзюркотіли вони по землі, наче заспівали весняних пісень. Сонце, ніби художник, розмалювало всю землю яскравими пейзажами. Мене поцілував теплий промінь,  моє обличчя прикрасили руді веснянки.

4,5(19 оценок)
Ответ:
annasefershaeva
annasefershaeva
28.04.2020

Як працювати з книгою

Роботу з книгою треба розпочинати з ознайомлення з нею. Ознайомлення з книгою розпочинається з титульної сторінки, де, звичайно, вказуються прізвище автора, назва, черговість видання, місто, видавництво і рік публікації.

До початку роботи з книгою також треба ознайомитися з анотацією, передмовою та вступною статтею, примітками й коментарями, словником важкозрозумілих слів, післямовою, біографічною довідкою про автора, покажчиками, списком літератури, резюме, змістом.

Анотація вміщується на звороті титульної сторінки. Це стисла характеристика змісту книжки з вказівкою, на яких читачів вона в першу чергу розрахована. Передмови до книг пишуть їх упорядники, редактори, перекладачі або автори. У передмовах часто характеризуються історичні обставини та факти особистого життя автора, що спонукали до написання книги. Подібну до передмови роль відіграє в книзі вступна стаття. Однак вона, як правило, відзначається більшим, ніж передмова, обсягом і глибшим оглядом тих проблем, які ставляться й розв’язуються в книзі. Її завдання – підготувати читача до ґрунтовного розуміння та засвоєння матеріалу. У наукових збірниках в кінці кожної праці іноді подається резюме – стислий висновок, перелік її основних положень.

Объяснение:

4,6(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ