Батьки навчають нас бути людяними, охайними, шанувати працю, добре вчитися. І їм дуже нелегко спілкуватися з нами, коли ми говоримо неправду. Тому вони намагаються переконувати нас, що треба бути чесними: "Чесність — краща чеснота".
Не завжди легко говорити правду, особливо про некрасиві вчинки. Але, коли обманюєш когось, особливо близьку людину, — на душі стає ще гірше. Недаремно кажуть: "в обманщика має бути гарна пам'ять". Це означає, що він повинен пам'ятати, що і кому сказав, і постійно приховувати правду. А це породжує страх і відчужує від людей. Обманювати означає боятися. Тобто виходить, що обманщик — це найчастіше боягуз.
Але ж усім відомо, що "шила в мішку не сховаєш". Так і правда — десь випливе. І стане людині ще гірше: будуть з неї сміятися або дорікати. Тому треба намагатися відповідати за свої слова і вчинки, а якщо не так щось трапляється — казати щиро та чесно, не боячись. Адже "краще гірка правда, ніж солодка омана". А якщо бути чесним і справедливим — буде більше поваги до такої людини. І в її оточенні, і до себе самої.
Объяснение:
1.Продається гумове взуття: чоловіче, жіноче та дитяче 2. Тут були всі: залізничники, солдати, торговці, інтелігенція, майстрові.3. Я люблю читати та грати в футбол. 4. У залі можна побачити людей у верхньому одязі та людей у нетверезому стані. 5.Письменник, драматург та журналіст Василь Петрович Минко також є автором повістей : «Над річкою Хоролом» та «Ясні зорі». 6. Я.Галанові доводилося працювати в усіх видах преси та на радіо. 7. Жителі села з вдячністю розповідали про до яку їм надали ліквідатори наслідків повені. 8. Пред'являйте квитки на прохання контролера або в випадку його відсутності - водію вагона. 9. Мешканці вимагали або ліквідації неполадок, або ремонту. 10. Нам читають лекції з таких дисциплін: основи психології, основи економічної теорії та історію медицини. 11. Це питання поставало у книгах, лекціях, газетах , брошурах, доповідях і журналах. 12. Унікальними і рідкісними книгами будуть користуватимуться усі ВНЗ Львова. 13. З фільму «По Індонезії» учням запам’ятався момент, коли хлопець збирав кокоси, запам'яталась пісня, якою супроводжується фільм,запало до душі зображення заходу сонця на березі океану.
Екологічні проблеми завжди були актуальними, особливо в наш час, коли людина під постійним дахом міста, забуває, що є ще світ поза бетонними стінами. Шлях збереження природи я вбачаю в тому, що б кожна людина визначила для себе пріорітети. Наприклад, що вона хоче мати в майбутньому: таку ж ніжну і турботливу матінку-природу, яку ми звикли зустрічати в віршах і на картинах, і яка поступово відходить у минуле, чи страшне середовище для існування , яке горнеться все ближче, і топить все прекрасне в океані смітття і бруду - домівку, де не можливо буде з насолодою зробити ковток повітря чи навіть подивитись на чисті блакитні води річок. До того часу, як кожен з нас не визнає проблеми, боротьба не принесе бажаних результатів. Тому що який сенс в тому, що збереться купка активістів, позбирає сміття на певній території, а завтра вже аморальні особистості знову насмітять.Так, вибачте, ніяких сил не наберешся. Тому потрібно діяти більш глобально! Проводити заходи з масовим залученням людей і демонструвати всі ті перспективи нашої планети, що відбудуться через нашу недбалісті. Я вважаю, що це має подіяти. Хоча менталітет у людей різний... Та надія, як кажуть в народі, помирає останньою. Я вірю, що в серці кожного ще не погасла іскра любові до природи!