М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

З однією парою слів утворити два речення. Зайти-вийти; прилітати-вилітати. С одной парой слов образовать два предложения. Зайти-выйти; прилетать-вылетать.​

👇
Ответ:
шкода4
шкода4
21.03.2023

Журавлі почати вилітати з гнізда. Почали прилітати птахи.

4,7(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1Kolomiets1
1Kolomiets1
21.03.2023
Для чого потрібна бібліотека?

Бібліотека — це місце, де книги зберігаються і видаються людям для читання. Я вважаю, що бібліотеки потрібні для того, щоб кожна людина завжди могла почитати книгу, якщо хоче. Якщо любиш читати, то не зможеш кожного разу купувати книгу, щоб прочитати. Це дуже дорого. А ось прийдеш до бібліотеки - а там книг багато, тільки обирай. Береш книги, читаєш, а потім повертаєш їх до бібліотеки, щоб інші люди теж могли їх прочитати. Тому треба берегти книги, щоб їх могли читати більше людей.
4,6(54 оценок)
Ответ:
Veronika691
Veronika691
21.03.2023
Відгомін минулого. Сторінки української міфології
Ця культурна спадщина нашого народу сьогодні мало досліджена. А це ж було для наших пращурів віруванням, так само, як ми віримо в Ісуса Христа. Тільки з чиєїсь легкої руки це нині назвали міфологією. Це був б життя наших предків б гармонійного поєднання й ототожнення себе з природою. Давні українці мали свій Олімп, природа для них була живою, вони вірили в її чарівну силу. Крім головних божеств: Сварога, Дажбога, Перуна, Велеса, Ярила, Купала, вони поклонялися Сонцю, Місяцеві, зіркам, а також усім явищам природи: блискавці, морозу, вітру, вогню, воді тощо.
У родинному колі особливими почестями була наділена Берегиня — найдавніша богиня добра й захисту людини від усякого зла. З часом Берегиня стає «хатньою» богинею. Вона захищає оселю, усю родину, малих дітей від хвороб, лиха, лютого звіра, смерті тощо. Зображалась або вишивалась Берегиня на білих рушниках, що вивішувалися над вікнами й дверима, і мала захищати домівку від чорних сил. Образ Берегині вишивався на одязі, вирізьблювався на віконницях, ґанку. Невеликі зображення Берегині з глини або міді носили на грудях. Традиційне зображення Берегині — символічна постать жінки із застережливо піднятими руками. Її образ з 14 століття входить до українського народно-прикладного мистецтва й дійшов до наших днів. Про це нагадує, зокрема, Київська Оранта із піднятими руками, ніби стоїть на захисті всієї землі української.
4,8(7 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ