М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
LANOVI
LANOVI
15.05.2022 19:39 •  Українська мова

Схарактеризувати відмінності між українськими діалектами у формах наз. відмінка мн. іменників різних відмін.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
карим050
карим050
15.05.2022

1) Якщо б мені сказали, що за до сну можна подорожувати наяву, я б рази три проголосила це речення цілковитою МАЯЧНЕЮ. Лів Зільбер та її нові друзі ніколи б не взяли мене з собою, наприклад, на цвинтар і не провели б вкрай необхідний обряд. Вже встигли заплутатися? Після прочитання книги Керстін Ґір «Зільбер. Перша книга сновидінь» я маю купу питань до науковців, які вивчають сни. Тому вважаю, що потрібно детально розібратися, хто і куди саме подорожував та як у них це виходило. Як і кожна книжка, ця теж починається з досить розлогої оповіді про двох дівчаток та їх родину. Лів та Мія вже втомилися перераховувати свої переїзди, як-то кажуть, «пальців на двох руках не вистачить». Знову мандрівка, знову переїзд, нова школа, нові знайомства, нові проблеми… Ось із проблем і варто розпочати відразу. Вони починалися після слів мами: «Це задля вашого блага». Лів і уявити собі не могла, як зміниться її життя після зустрічі з Грейсоном, точніше, що трапиться після того, як вона одягне його светр й зачинить за собою зелені двері. Як це — дивитися один сон учотирьох? А може, це й не сон зовсім, а реальність? Книга "Зільбер. Перша книга сновидінь" К. Гір (можна скоротити)

2) Тендітна золотоволоса дівчина народилася для щастя. Але бурхливий 1919 рік – один із найдраматичніших в історії України – покликав її до боротьби за волю Вітчизни. Після загибелі братів, повстанських отаманів, шістнадцятирічна гімназистка Саша Соколовська стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона – отаман Маруся. На шлику її козацької шапки напис «Смерть ворогам України!». Та навіть у вирі кривавих подій доля дарує їй щире кохання і шанс зберегти життя… Книга "Маруся" В. Шкляр

4,8(1 оценок)
Ответ:
галина261
галина261
15.05.2022

Уривок із казки Івана Франка "Фарбований Лис"

Жив собі в однім лісі Лис Микита, хитрий-прехитрий. Кілька разів гонили його стрільці, травили його псами, наставляли на нього заліза або підкидали йому затруєного м'яса, нічим не могли йому доїхати кінця. Лис Микита кпив собі з них, оминав усякі небезпеки, ще й інших своїх товаришів остерігав. А вже як вибрався на лови — чи то до курника, чи до комори, то не було сміливішого, вигадливішого та спритнішого злодія над нього. Дійшло до того, що він не раз у білий день вибирався на полювання і ніколи не вертав з порожніми руками.

4,8(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ