М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

напиши пересказ на украинском языке, своими словами нужно сегодня умоляю вот из этого надо сделать переказ!



Квітка для бабусі ка- У шкільній теплиці царство квітів. Надворі лютий мороз, а тут, шід склом син, рожеві, блакитні, ясно-червоні хризантеми, Рано-вранці в reплицю трийшла Tіна, маленька першокласниця. У теплиці нікого не усто. коли Гіна відчинила двері, голівки квітів здригнулися. Вони лю- били тишу, а бипдверей злякав іх. Кожна хризантема одним оком диви лась на дівчинку: навіщо вона прийшла? Tіна прийшла в теплицо за Радісною Квіткою-блакитною хризантемою. Ніде немає такої квітки, лише в шкільній теплиці. У дівчинки тяжко хвора бабуся. Вночі ій стало дуже погано. Тіні захотілося принести бабусі радість, полегшити 1 страждання. Щойно Тіна зірвала Радісну Квітку, рипнули двері. Голівки квітів знову вдригнулися, але, побачивши Вчителя, усміхнулися. Він був доброю й суворою людиною. Він любив квіти й поважав людей, якілюблять квіти. Поба- ЧиВши Тіну з блакитною хризантемою в руці, Вчитель занімів] А Тіна дивилася в очі Вчи- телеві й думала про бабусю. Перед 1ї очима лежала хвора бабуся, і губи дівчинки шепотіли слова про Радісну Квітку, що тамуе біль. Очі дівчинки просили, благали Вчителя Він зрозу- мів, що це дуже серйозно. Дівчинка зірвала

👇
Ответ:
thecrazynon1098
thecrazynon1098
14.04.2021
Русская версия.

Цветок для бабушки ка В школьной теплицы царство цветов. На улице сильный мороз, а здесь, Рашид стеклом сын, розовые, голубые, светло-красные хризантемы Рано утром в reплицю трийшла Tина, маленькая первоклассница. В теплице никого не усто. когда Гина открыла дверь, головки цветов дрогнули. Они лю били тишину, а бипдверей испугал их. Каждая хризантема одним глазом смотри лась на девочку: зачем она пришла? Tина пришла в теплицах по Радостной Квиткой-голубой хризантемами. Нигде нет такого цветка, только в школьной теплице. У девочки тяжело больная бабушка. Ночью й стало очень плохо. Тени захотелось принести бабушке радость, облегчить 1 страдания. Только Тина сорвала Радостную Цветок, скрипнула дверь. Головки цветов снова вдригнулися, но, увидев Учителя, улыбнулись. Он был добрым и строгим человеком. Он любил цветы и уважал людей, якилюблять цветы. Уви- ЧиВшы Тину с голубой хризантемой в руке, Учитель онемел] А Тина смотрела в глаза учи- телев и думала о бабушке. Перед 1й глазами лежала больная бабушка, и губы девочки шептали слова о Радостную Цветок, что утоляет боль. Глаза девочки просили, умоляли Учителя Он по- мел, что это очень серьезно. девочка сорвала

Пересказ.

В школьной теплице был настоящее царство цветов, на улице мороз, а в ней, приятно, тепло. Рано утром пришла юная первоклассница Тина. Цветы в теплице любили тишину, покой, а скрип дверей из напугал. Харизантена, нигде не было больше такого цветка, только в школьной теплице. У девочка тяжело больная бабушка. Ночью ей стало ещё хуже. Тина хотела принести радость ей, только она сорвала цветок с теплицы, скрипнула дверь, головки цветов вздригнулись, но улыбнулись, когда увидели лицо учителя, доброго и строгого. Он любил цветы. Он онимел когда увидел девочку с харизантенной в руках. А тина смотрелся в глаза учителя, думая о бабушке. Глаза девочки просили, умоляли учителя, и он понял, что это очень серьезно. Девочка сорвала цветок и пошла к бабушке.

Пересказ на украинском.

У шкільній теплиці був справжнє царство квітів, на вулиці мороз, а в ній, приємно, тепло. Рано вранці прийшла юна першокласниця Тіна. Квіти в теплиці любили тишу, спокій, а скрип дверей з налякав. Харізантена, ніде не було більше такого квітки, тільки в шкільній теплиці. У дівчинка важко хвора бабуся. Вночі їй стало ще гірше. Тіна хотіла принести радість їй, тільки вона зірвала квітку з теплиці, рипнули двері, головки квітів вздрігнулісь, але посміхнулися, коли побачили обличчя вчителя, доброго і суворого. Він любив квіти. Він онімел коли побачив дівчинку з харізантенной в руках. А твань виглядав в очі вчителя, думаючи про бабусю. Очі дівчинки просили, благали вчителя, і він зрозумів, що це дуже серйозно. Дівчинка зірвала квітку і пішла до бабусі.

4,6(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
тупая1294
тупая1294
14.04.2021
Повідомлення про шишкаря Люди називають шишкаря — папугою хвойних лісів. Частка правди в цьому є. На деревах він поводиться дуже спритно: повисає головою вниз, тримаючись за шишку, іноді відкушує її і забирає на інше дерево, не витягуючи насіння. Шишкар літає швидко, хвилеподібно, видаючи при цьому заклик «кип, кип». Голос у нього гучний. Опустившись на землю, птах поводиться незграбно і пересувається насилу. На відміну від всіх інших північних птахів шишкар виводить пташенят взимку, коли на хвойних деревах багато шишок із зрілими насінням. Головний гніздовий період — січень-квітень. З огляду на холодну пору року, шишкар будує гніздо грунтовно. Його стінки досягають товщини до 3 см. У такому житлі добре зберігається тепло. Гніздо завжди знаходиться високо на хвойному дереві, біля стовбура або в сплетінні крайніх гілок. Будує його тільки самка з гілочок хвойних порід, стебел, моху, лишайника і м’яких корінців. Самець супроводжує самку, коли вона збирає будівельний матеріал. В гнізді з’являється зазвичай 3-4 зеленуватих яйця з рідкісними червоно-коричневими плямами. Самка з гнізда нікуди не відлучається. Їжею її забезпечує самець. Такий розподіл обов’язків триває кілька днів після появи на світ пташенят. Пізніше самка годується самостійно, і батьки разом годують потомство. Вигодовують вони своїх пташенят не комахами, як більшість зерноїдних птахів, а подрібненими насінням. Пташенята вилітають з гнізда через два тижні, але довгий час залишаються разом з батьками, а потім приєднуються до інших сімей. Основне місце проживання шишкарів  — ялинові і ялицеві ліси, так як птах харчується, як правило, тільки насінням шишок, і це відбилося на будові її дзьоба. Кінці у верхній і нижній частинах дзьоба у шишкар перехрещуються і утворюють свого роду інструмент, що дозволяє птахові легко витягувати насіння з шишок ялини, модрини та навіть сосни. В горах птиці зустрічаються біля самого кордону лісів. Часом місця, де птахів було багато, раптом порожніють. Якщо урожай шишок багатший внизу, птахи швидко спускаються з гір. Під час неврожаю в лісах на півночі і північному сході величезні зграї шишкарів заповнюють Європу, з’являючись скрізь, де знаходять хоч трохи корму.

Джерело: http://dovidka.biz.ua/rozpovid-pro-shishkarya/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

4,6(39 оценок)
Ответ:
BOLYUBASH1337
BOLYUBASH1337
14.04.2021
Чарівний світ казки відкрила для мене моя бабуся. Коли я був маленький, бабуся часто читала і розповідала мені казки. Я захоплювався мужніми героями цих творів, незвичайними фантастичними подіями, а особливо мені подобався щасливий кінець казок. 

Я дуже люблю казку «Рукавичка». У мене є ця казка з красивими кольоровими ілюстраціями до неї. Казка мені подобається за те, що в ній іде мова про дружбу тварин. А я дуже люблю тваринок. Від казки віє теплом, доброзичливістю, хочеться і собі бути добрим, товариським, поділитися гарним настроєм, зробити гарний вчинок. Казка вчить нас любити тварин і піклуватися про них. 

Казка «Рукавичка» нагадує мені прекрасні години спілкування з бабусею в ранньому дитинстві. 
4,5(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ