М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Zhenya2099
Zhenya2099
08.05.2022 16:43 •  Українська мова

Твір роздум як я відношусь до популярності(5-7речень сделайте бистро

👇
Ответ:
Uncleuncle1
Uncleuncle1
08.05.2022

Стародавні греки недарма казали, що останній і найвищий дар богів людині - почуття міри. Та чому ж боги ще нікому її не подарували? А можливе це почуття літає в атмосфері, пливає у Дніпрі,

ховається між гіллям  дерев.., і нам просто треба знайти її,відшукати у серці, таке необхідне почуття міри. Бо ж воно потрібне нам у всіх галузях життя: у коханні, вірності, їжі, брехні, зраді…

     А звідки прилетить це почуття міри, рівноваги? Напевно, його потрібно виробляти ще з дитинства, вкладаючи у мозок дитини вислів: «Досить. Залиш це іншим. Тобі вистачить.» І справді, характер, думки, поведінка ліпляться із дитинства, тому необхідно вкладати почуття міри у людину ще з ранніх літ життя, адже, коли «Я» стає старшим, то змінити  нашу сутність дуже важко.

     А можливо почуття міри залежить від можливостей, які ми маємо?

Я вважаю, що ні. Бо якщо  запитати  селянина, який живе під солом’яною стріхою і олігарха з віллою про те, чи хочуть вони авто останньої моделі, то обоє з радістю скажуть : «Так!». Лише не забуваймо, що олігарх піде завтра і купить її, а селянин залишиться у свої хатині, мріючи хоча б про вітчизняну «копійку».

      Народна мудрість каже : «Чим більше є, тим більше хочеш». Я думаю: цю фразу потрібно дещо відредагувати, бо чим більше є, тим більше потрібно. Наприклад, ми маємо красивий, чистий будинок, але, щоб він залишався таким  потрібні різноманітні косметичні ремонти, гігієнічні засоби, оновлення меблів, а усе це – гроші. І не кожний зрозуміє, що це є необхідність, а тільки буде рахувати чиїсь золоті монети.

   У всьому потрібна міра! Не забуваймо про це, адже як кашу можна пересолити, так її можна не досолити.         

        

 

4,6(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Джейн2005
Джейн2005
08.05.2022

Богдан Хмельницький

1595 – 1657

Гетьман Війська Запорозького, талановитий воєначальник і полководець, який отримав ряд великих перемог, що увійшли в історію. Підняв українські землі на визвольну війну проти Речі Посполитої у 1648-1657 роках. Заявив, що його мета - звільнення всього українського народу від польської неволі та об'єднання українських земель у незалежну державу.

Щоб вистояти в боротьбі з Річчю Посполитою і Османською імперією, підписав з Москвою Переяславські домовленості у 1654 році, які гарантували Україні, в першу чергу, військову до з боку Росії.

Укладаючи договір, гетьман не передбачив стратегічної поразки від "обіймів" Москви, яка, почала вважати українські землі "своїми", насаджуючи своїх воєвод і свої порядки, призначаючи своїх гетьманів. В підсумку після смерті Богдана Хмельницького на українських землях почалася 30-річна "Руїна" (1657-1687). 10 гетьманів після його смерті безуспішно намагалися позбутися влади Москви.

Помер Хмельницький 6 серпня 1657 в Чигирині. Похований у Суботові, в Іллінській церкві, збудованій його коштом.

4,7(40 оценок)
Ответ:
vika45584
vika45584
08.05.2022

Школа для мене - це не просто місце, де я навчаюся. Шкільні роки - це значна частка мого життя. Коли першокласник йде до школи, він ще дитина, а закінчує школу вже юнак, людина майже доросла. Тому школа така важлива: саме там значною мірою ми виростаємо. Якими ми виростемо, залежить і від школи теж. У школы нас не тыльки навчають, але й виховують. Також, в школі ми вчимося спілкуватися з однолітками. Ми сваримося і миримося, дружимо і ворогуємо, допомагаємо один одному і змагаємося. Ці навички нам знадобляться у подальшому житті.

4,5(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ