Зрада. Перехід на бік ворога; порушення вірності в коханні, дружбі; відмова від своїх переконань, поглядів тощо: зрада батьківщини, чорна зрада, обвинувачення в зраді.
Зрадництво. Поведінка, вчинки зрадника. В тиші клацали затвори. Здавалося, ще мить – і вчиниться така ганьба зрадництва й мерзоти, що її не змити вже нічим повік (О.Довженко).
Зрадливість, -вості, ор. -вістю. Властивість зрадливого. Думка про зрадливість похвали від ворога стає найблискучішою з його думок (В.Собко).
больше всего я ценю в человеке такие качества, как верность своему слову и честность. это, как мне кажется, одни из основополагающих человеческих качеств. их наличием проверяется человек. я всегда старался и стараюсь развить в себе эти качества: стараюсь не лгать, всегда выполнять обещанное.
лживый, нечестный человек, конечно, может чего-то добиться в жизни, но будут ли у него настоящие друзья, настоящие чувства? тоже, наверное, будут лживые, фальшивые, ненастоящие!
если человек что-то обещает, а сам не делает этого, не выполняет обещанного, этот человек
роет сам себе яму. ведь отношение к нему будет соответствующим — как к ненадёжному, необязательному человеку, с которым лучше не иметь никакого дела. был у меня когда-то такой товарищ, который несколько раз подводил меня в самые ответственные моменты. он мог, например, пообещать прийти на стадион и
не выполнить своего обещания. а я, поверив этому человеку, прождал его битых два часа, испортил себе настроение на целую неделю — так хотелось попасть на матч любимой команды, но я боялся возвращаться домой поздно вечером
в одиночку. через какое-то время дружба моя с этим человеком
угасла сама по себе. и я ничуть о том не жалею!
Объяснение:
Довіра як папір раз зімнеш і уже не зможеш виправити. Ось так само у нас із довірою до людей. Якщо ви втратили довіру до людини хоча б один раз, то ви не зможете уже її повернути. Людина не зможе вам довіряти так, як довіряла до цього. Нам так хочеться вірити, що всі такі хороші та що ми можемо їм довіряти, але завжди знайдеться якесь "але" і воно псує все.
Напевне, кожен з нас стикався з такою ситуацією, що вас зраджувала близька вам людина: чи це друг, чи це родич, чи кохана/коханий. Я можу тільки уявити собі, наскільки вам тоді було болячи це відчувати, а ще найважче повірити, що саме ця людина могла зробити таке. Інколи важко повірити в те, що сталося, хоча ви розумієте це, але вам ніяк не вкладається в голові - чому так.
Перш за все, ми починаємо обдумувати ситуацію, а потім все додаємо, намагаємося зрозуміти, чому людина так вчинила. Здавалося б, такого не мало бути, навіть не могло бути, але люди такі непередбачувані, що від них можна очікувати просто нереальних дій та вчинків.
Перш за все кожен повинен знати таке поняття як довіра самому собі. Загляньте собі в душу і скажіть відверто, а чи можете ви довіряти собі? Якщо так, то це перший крок на шляху до того, що ви зможете довіряти іншим, а якщо ні, те, що ви довіряєте іншим, є не чим іншим як самообманом.