М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nonna7229
Nonna7229
06.05.2020 10:58 •  Українська мова

Зробіть синтаксичний складного речення з різними видами зв'язку "сади осипалися милі,що чарували так мене, і знову Дніпра чекають хвилі,коли їх крига одягне"

👇
Ответ:
1POMOGUTE1
1POMOGUTE1
06.05.2020

Объяснение:

jie nuobodžiauja, jiems neturėtų rūpėti, kaip mes rašomejie nuobodžiauja, jiems neturėtų rūpėti, kaip mes rašomejie nuobodžiauja, jiems neturėtų rūpėti, kaip mes rašomejie nuobodžiauja, jiems neturėtų rūpėti, kaip mes rašomejie nuobodžiauja, jiems neturėtų rūpėti, kaip mes rašomejie nuobodžiauja, jiems neturėtų rūpėti, kaip mes rašome

4,4(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Artuom1111
Artuom1111
06.05.2020

Не можна уявити України без Карпат (Р.в.).

Велика гірська система розкинулась на заході країни. Найвищою вершиною в Українських Карпатах (М.в.) є гора Говерла. До неї можна дістатися на підйомнику. Унизу бурхливі гірські річки пронизують Карпати (З.в.). Вони вузькі та неглибокі, проте часто з порогами. До озера Синевир - перлини Карпат (Р.в.) - ведуть зелені стежки. На схилах Карпат (Р.в.) розкинулися гладкі полонини. Там пасуться численні отари овець. Рослинний і тваринний світ у Карпатах (М.в.) багатий та різноманітний. Високо у горах росте славнозвісний едельвейс. Цілющі джерела пробивають землю Карпат (Р.в.). Тому в санаторіях і на відпочинкових базах завжди людно. Серцем Карпат (Р.в.) є чудове місто Яремче.

Чудовим Карпатам (Д.в.) поети присвячують свої вірші. Туристи прїжджають помилуватися Карпатами (Ор.в.) та чудово відпочити.

4,5(33 оценок)
Ответ:
Krasotcakotik
Krasotcakotik
06.05.2020

1. Між однорідними членами можуть ставитися такі розділові знаки ⇒ Б  – кома, тире, крапка з комою.

2. У реченні "Зупинилась тиша тиха і не збудна, зупинився в небі вечоровий дим" однорідні члени речення з’єднані ⇒ Б – за до сполучників.

3. У реченні "Хай собі кружляє обертається хоч круг лампочки земля стара" між однорідними членами, не з’єднаними сполучниками, слід поставити ⇒ А – кому.

4. У реченні "Було багато пізніх, осінніх квітів" між означеннями ставиться кома, тому що ⇒ Б – друге означення пояснює, уточнює перше.

5. У якому реченні допущено помилку?  ⇒ В – Ледве чутно дзюрчить вода поперед великої, турецької галери (між словами "великої турецької" кому не ставимо, тому що означення характеризують предмети з різних боків) .

6. У реченні "В такім разі депутацію слід слати не лише в Польщу, а й у Литву" між однорідними членами речення ставиться кома, тому що вони ⇒ Г – з’єднані парними сполучниками .

7. У реченні "Ревнув з лютості і з болю Бурунда і лівою рукою стис Максима за груди" кома не ставиться, тому що ⇒ Б – сполучник повторюється в реченні не при однорідних членах.

8. В одному з наведених речень наявне узагальнююче слово, яке стоїть перед однорідними членами речення. Отже, слід поставити двокрапку в такому реченні ⇒ А – Усе було прекрасне в цій дівчині: і лінії бездоганної чистоти личка, і пропорції тіла, й гармонія кольорів.

9. У реченні слід поставити тире перед узагальнюючим словом ⇒ Б – Кожен кущик, горбок, долинка, кожна стежка – все це було йому знайоме, промовляло до нього.

4,8(49 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ