М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Опис Краєзнавчого музею полтава

👇
Ответ:
Ivanka23
Ivanka23
11.02.2020

Історія шедевра українського бароко почалася з прийняття рішення у 1903 році про спорудження нової будівлі Земської управи, початковий проект якої розробив Олександр Іванович Ширшов (1869 -) у стилі французького ренесансу.

Однак після розгляду цього варіанту проекту, будівельна комісія міської думи вирішує, що нова будівля повинна відповідати сучасності з урахуванням нових течій в українській архітектурі. Настільки яскраво виражений український стиль в обробці зовнішнього оздоблення та внутрішніх інтер‘єрів..

2005 рік став знаковим для музею, який став дипломантом Першого Всеукраїнського фестивалю “Музей третього тисячоліття”.

АРХІТЕКТУРА:

Полтавського губернського земства, спроектовано в стилі українського модерну, – триповерховий корпус, перший поверх з яких – цокольний, декорований рожевим гранітом. Центральна частина з двома вежами і високої стрілчастої дахом виступає від основної частини, з боків якої розташовані ризаліти.

Майоліка і кераміка, прикрашають фасад (герби всіх повітових міст Полтавської губернії початку ХХ століття) і внутрішній інтер‘єр будівлі музею (рослинно-квітковий і геральдичний орнамент), спочатку були виготовлені в Миргороді та Опішні, а головний вхід прикрашає “дерево життя”, майстерно вирізане на дверях.

4,5(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Кея1563
Кея1563
11.02.2020

Основний обов'язок Людини, на мою думку, - бути щасливим.

Якщо врахувати, що відповідно до тлумачних словників, слово "щастя" визначається, як почуття і стан повного, вищого задоволення, а задоволення - почуття задоволення, яке відчуває той, чиї бажання, прагнення задоволені, то неодмінною умовою для того, щоб вести мову про власне щастя, є наявність у Людини свободи.

Свобода ж для мене - це можливість приймати рішення про те, який результат Людина хоче отримати, визначення шляху досягнення цього, а також справжня реалізація та отримання цього результату, - без необхідності узгодження цього з ким би то не було ще.

Інакше кажучи, якщо у мене немає волі, якщо я перебуваю в залежності від чиїх би то не було інтересів і думок, то я не можу бути щасливим за визначенням, так як не маю можливості вибирати, якому власним бажанням присвячувати себе і свої зусилля.

І якщо це так, то, отже, для вирішення питання про реалізацію свого головного призначення - "Бути щасливим", необхідно до цього також вирішити питання про те, щоб бути вільним.

І якщо вирішення питання про свою свободу - це вирішення питання про свою згоду або не погодитися з тим, щоб в моєму житті відбувалися б певні події; і це питання власного вибору в конкретних умовах під впливом обставин, в тому числі що вимагають, часом, подолати страх і свій раніше негативний досвід, то питання про своє щастя - це вирішення питання проходження своїм бажанням, питання досягнення максимального задоволення від цього прямування, а також від його результатів.

4,7(26 оценок)
Ответ:
LINKAyO
LINKAyO
11.02.2020
Діалог на тему'' Зустріч з іноземцем в рідному місті'' можна скласти так:
- Пере підкажіть, будь ласка, як пройти до центрального проспекту?
- Зараз пройдіть прямо метрів сто, згодом поверніть праворуч, йдіть вверх. Там побачите велику вулицю. Це і буде проспект.
- А не підкажете, чи далеко звідти найвизначніша пам'ятка вашого міста?
- Ви маєте на увазі Дніпровську ГЕС?
- Мабуть, я трохи не розумію української.
- А ви іноземець?
- Так, я житель Німеччини. Приїхав сюди ближче знайомитись з українською культурою.
- Якщо хочете, я проведу вам екскурсію містом, я якраз маю вільний час.
- Це було б фантастично, дякую!
- Підемо!
4,6(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ