Объяснение:
Всі знають що батьки не хочуть нам поганоно і часто дають нам свої поради. Та не всі діти дослуховуються їх, і через деякий час шкодують про це.
Батько - цо голова сім'ї, зазавичай у ньоно найбільший життєвий досвід і він знає про що говорить.Колись давно батько казав мені:(придумайте якусь ситуацію)
а я його не дослухалась(-ся) і пошкудував про це. З цього я все таки вивів урок, що потрібно дослуховуватися його порад, та слідувати їм. Бо батьки піклуються про нас, оберігають. І не могли б порадити чогось поганого.
Отже ,з цього я зрозумів(зрозуміла) : батько завжди має рацію, і, ніколи не скаже поганого.
Гори прадавні, мудрі, на вас хочеться дивитись і дивитись. Торкаюся каміння і, здається, торкаюся вічності. Перед очима відкривається чудовий краєвид: замріяні ліси, сліпучі сніги, вікопомні скелі. На узгір’ї, бачу, розкинулися купками чагарники. Над ними, здогадуюсь, обговорюють гірські бувальщини хвойні дерева: ялини, сосни, смереки. А ще вище – вічні сніги.
Стою і не надивуюся тобою, гірська неповторносте!
Синє небо, ти ось-ось ляжеш мені на плечі. Дрібні зорі, ви здаєтеся ближчими за вогні в долинах. Хіба можна не захоплюватися таким видивом? Краса ота, щоправда відкривається не кожному. Лиш сміливий, витривалий, закоханий у природу представник роду людського, а не байдужий споглядач відчує її сповна.
правильне вживання розділових знаків у реченні.