М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Вибрати рядок, в якому всі дієслова: А) малювати, співати, танцюючий, редагувати;

Б) прочитаний, намальований, редагуючий, сидіти;

В) білити, червоніти, їсти, загадка; г) варити, пекти, діяти, тисяча;

Д) частувала, створили, дивиться, говорить.

👇
Ответ:
Glados1
Glados1
14.01.2022

Д) частувала, створили, дивиться, говорить.

4,4(78 оценок)
Ответ:
lipovtsev2016
lipovtsev2016
14.01.2022

Д) частувала, створили, дивиться, говорить.

Объяснение:

4,7(96 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MrTarelo4ka
MrTarelo4ka
14.01.2022
Твір на лінгвістичну тему. Виникнення мови 
Мова - це засіб спілкування між людьми. Без неї не може розвиватися культура, наука, техніка, неможливі будь-які зв'язки між окремими людьми, людськими колективами, між країнами. Завдяки багатій яскравій мові художньої літератури ми уявляємо те, чого ніколи не бачили і, може, не побачимо: далекі країни, їхню природу, життя та побут інших народів, героїчне минуле нашого народу і навіть майбутнє. 
Звідки ж узялася в людей ця чудесна здатність говорити? Коли і як виникла людська мова? 
Мова з'явилася тоді, коли виникло людське суспільство. Перша людина відрізнялася від своїх предків - мавполюдей тим, що вона вміла виготовляти знаряддя праці. Тому кажуть: праця створила людину. У процесі трудової діяльності у людей виникла потреба у спілкуванні. Адже боротьба за життя для первісних людей була дуже важкою. Вони могли долати всілякі труднощі лише колективно. Потреба діяти спільно за тяжких умов існування, ділитися трудовим досвідом, сказати, порадити, попросити щось під час праці сприяло виникненню мови. 
Звичайно, мова первісних людей була дуже примітивною, але за розвитком суспільства вона вдосконалювалась, збагачувалась. 
Мова - це історія народу. Всі попередні покоління від найдавніших часів залишили в мові свої глибокі сліди. 
Мова - це пам'ять народу. Але майбутнє виростає з минулого. Всі матеріальні і духовні цінності - гідростанції, будови, наукові відкриття, мистецькі твори тощо - ми створюємо й відкриваємо не тільки для себе, а й для тих, хто житиме згодом. 
На земній кулі є близько трьох тисяч мов. Кожен народ розмовляє своєю мовою, створює наукові, культурні, мистецькі цінності. 
Нашою рідною мовою є мова п'ятдесятимільйонного українського народу, який прославив себе у боротьбі проти загарбників, що вдиралися на його землі, намагалися поневолити людей, пограбувати господар ство, знищити культурні надбання. 
4,4(93 оценок)
Ответ:
Я вважаю,що так.А чому ні?Не етнічний українець може стати гідним громадянином України так само,як етнічний українець може псувати честь українського  народу своїми вчинками.Можна привести багато прикладів:Сергій Параджанов-відомий режисер,якій зміг прославитися не тільки в Вірменії,а і в Україні,створивши чудовий фільм "Тіні забутих предків",багато вклавши у розвиток українського кіно,чи Олена Теліга,яка родом з Росії,але відома,як українська поетеса,адже писала українською мовою,чого не роблять більшість сучасних письменників україни.Отже не етнічний українець, також може стити гідним  громадянином України,головне,щоб етнічні українці не ставали громадянинами інших держав,а пишилася своєю державою і робили все можливе,щоб Україна жила і процвітала.
4,7(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ