М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Tanya6164
Tanya6164
12.02.2020 18:13 •  Українська мова

1.Спишіть, замінюючи неозначену форму, що в дужках, дієсловами теперішнього часу. 1 Хвиля очі розкриває, (потягатися), (зітхати), млосно (дивитися) на місяць, (усміхатися) йому. 2 Стогне ясен над водою, (стогнати) лози, (губити) сльози, (в'янути) квіти, (плакати) вітер, хвиля ж знов (жартувати) з кимсь.
3 Нужда (вчити) людину, лозина-дитину. 4 Добра слава дома (лежати), а лиха по доріжці (бігти).
2. Визначте особу й число дієслів.
3.Змініть за числами й особами одне з дієслів (на вибір) Виділіть закінчення.

👇
Ответ:
JHope23
JHope23
12.02.2020

1.потягається, зітхає, дивиться, усміхається. (все 3 особа однина)

2.стогнуть, гублять, в'януть,(3 особа множина) плаче, жартує. (3 особа однина)

3.вчить. (3 особа однина)

4. лежить, біжить (3 особа однина)

Особи для однини:

1 зітхаю

2 зітхаєш

3 зітхає

Особи для множини:

1 зітхаємо

2 зітхаєте

3 зітхають

4,4(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Snoowker
Snoowker
12.02.2020
Багато в Україні є красивих міст і сіл, але найбільше мені подобається  місто-Чернівці.Запитаете мене,чому?Та тому що це мое рідне місто, рідні мої Чернівці!Місто в  якому я живу зараз і буду жити завжди!Адже тут моя школа,мої друзі,мої рідні тато з мамою та бабуся з дідусем.
Я люблю свое рідне місто за його чарівні будинками, театри ,кінотеатри, зоопарки, парки відпочинку.Я люблю ходити по його просторним вулицям ,люблю сидіти у його зелених лісах.Ви думаете ,що я покину своє рідне місто?
Ніколи,ніколи,ніколи!Я назавжди залишуся у своїх Чернівцях!
4,5(36 оценок)
Ответ:
sofaaa77
sofaaa77
12.02.2020
Я вважаю, що рідко можна знайти таку людину , яка б не захоплювалася українською піснею .Пісня...Хто не був зачарований нею .Вона серце народу , його душа , крила.Українська пісня , яку складали й передавали в спадок, вражає своєю красою, задушевністю, мелодикою. Не зважаючи на перешкоди й лихо, вона вистояла й продовжує чарувати красою нові покоління.Кожна пісня, мов іскра, викресана з душевних глибин, проникає в саме серце.Радість і тугу, тепло материнського серця й нездоланну силу любові до рідної землі-усе це переживаєш заново, коли знайомишся з козацькими , чумацькими піснями та коломийками.Перед очима вимальовуються сюжети пісень.Ніби бачиш наживо чумаків ,які йдуть дорогою, туман , діброву та гетьмана із запальними запорожцями.Пісня - це насамперед історія України, це світ життя й боротьби , надії та сподівань, які не покидають людину в найтяжчі часи .Годі шукати по світах чогось подібного до українських пісень: не знайдете !
4,6(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ