М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Провідміняйте сполучення числівників з іменниками.

Троє качат, півтори години, три ясени, 6 кілометрів, кілька будинків, 1941 рік, 84 абітурієнти, 996 випускників.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Tapoocek
Tapoocek
15.09.2022

Світоглядні уявлення

Кожна людина визначає своє ставлення до себе, до інших людей, до світу, формується світогляд людини, який охоплює знання, переконання, прагнення, сподівання.

Втілюючи загальне бачення і розуміння місця людини в світі, світогляд впливає на її життєві позиції та вчинки. Поряд із індивідуальним світоглядом людини існує світогляд великих чи малих груп людей (націй, соціальних верств, етнографічних груп, родини тощо), який у процесі історичного розвитку зазнає певних, нерідко значних, змін.

У життєво-практичному світогляді важливе місце посідають уявлення та вірування. Уявлення – це образ якогось предмета чи явища, який міг сприйматися раніше і відтворився в пам"яті або створений уявою. Воно стосується не тільки минулого й теперішнього, а й майбутнього. У народному світогляді переважають уявлення як плід власне уяви, що стовується таких ситуацій, яких людина повністю не реалізувала в дійсності. Отже, йдеться про перетворювальне, а також спотворене відображення реальних предметів і явищ.

Релігійні уявлення людей називаються віруваннями. Вони сприймаються без перевірки, на віру. Віра становить основу релігійного світогляду. Релігійні люди переконані в існуванні надприродних сил та в їх визначальній ролі у світі.

Світогляд українського народу завжди мав яскраво виражене релігійне спрямування. Вірування необхідно відрізняти від повір"їв – своєрідних народних уявлень про залежність людини та її долі від явищ навколишнього світу. Народні повір"я широко відображені в усній народній творчості, зокрема в переказах, легендах тощо.

Світогляд українського народу має властивість переносити на світобудову якості людини. Ще у 30-х роках ХХ ст. Ганс Цбінден записав переказ про Землю, який побутував на Гуцульщині. За переказом, наша планета нагадує велетеньський людський організм, різні частини якого асоціюються з певним містом або регіоном: голова з цесарським містом – Віднем, пуповина – з папським містом Римом, груди й робочі руки – з багатими рівнинами Покуття, Поділля та Наддніпровської України, а черево – "шляхетчиною", тобто Польщею.

4,6(53 оценок)
Ответ:
карамба111
карамба111
15.09.2022
1) Привет, подруга.
Дрокладываю тебе, птичка моя, что денег на отдых за границей не хватает. Поэтому я приняла приглашение тётки и приехала в село. Добро в Кукуш!! 
Это русское село, совсем неприметное, где у озера колосится целебная трын-трава и лениво посасывают кровь комары, а гром среди лета никого не удивит. А ведь молодость - она для приключений. Ну, и для любви, конечно... Кстати, мною замечен таинственный красавец, идеально подходящий на роль прекрасного принца, рождённого для простых, невзрачных девушек от одиночества...
На сегодня всё. Продолжу завтра. Пока.

2) Привет, Зина.Завтра у меня экзамен по русскому языку и мне кажется, что я ее не сдам.К сожалению я болела и пропустила много новых тем.Понимаешь, я бы хотела обратиться к тебе за Я надеюсь ты мне Собственно, если ты решишься мне, сообщи мне об этом.Я очень надеюсь на твою
4,8(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ