1.
Фразеологізм :
Аби лихо тихо - Ні в що не втручаючись, виявляючи до всього байдужість; байдуже комусь.
Риси характеру :
Байдужа, безпристрасна, млява, знеохочена
2.
Фразеологізм :
Абсолютний нуль - Нікчемна і непотрібна людина.
Риси характеру :
Жалюгідний, убогий, мізерний
3.
Фразеологізм :
Аристократ духу - Людина високого інтелектуального розвитку
Риси характеру :
Розумний, резонний, мудрий, кебетний
4.
Фразеологізм :
Як мак процвітає - Гарний, вродливий, здоровий
Риси характеру :
Красивий, уродливий, лепський, красний
На мою думку, гармонія в людському житті можлива. Щастя – річ не дуже зрозуміла, принаймні не дуже тривка. А ось душевна гармонія є більш зрозумілою: це стан, коли людину ніщо занадто не тривожить і вона спроможна спокійно робити власну справу. Проте, звичайно, щастя й душевну гармонію можна поставити поруч: у них є чимало спільного.
Як отримати щастя? До якого божества звернутися, аби у твій внутрішній світ увійшла жадана гармонія буття? Нарешті, що робити, щоб щастя не просочилося крізь пальці, не перетворилося на сум та душевний щем?
Людина, яка кожної миті свого життя виконує свої природні людські обов'язки, має більше шансів бути щасливою, ніж та, у якої немає ані обов'язків, ані бажання їх мати. Звідси й треба, на мій погляд, починати роздуми про щастя. Жити у світі дорослих непросто, але той, хто є поміркованим і витриманим, завжди заслуговує поваги.
Великдень – величне свято для кожного із нас. Моя сім’я ретельно готується. Прибираємо, печемо паски та малюємо писанки. Потім освячуємо ці дари. Зранку ідемо до церкви. У ці дні вітаємося словами «Христос воскрес».