М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Розряди займенників за значенням. Виписати з тексту займенники. Визначити розряд.
Родина — стовбур дерева міцного.Це батько й мати, бабці й дідусі.Тітки і дядечки всі до одного,Ну, словом, родичі й близькі усі.І є ще предки давні — це коріння,Що глибоко у цій землі лежить.А діти, діти — нове покоління,Це пишне гілля, що увись летить.Родинне дерево ось тут укоренилось,На цій землі, у рідному краю.Й новим гіллям так щедро розпустилосьТа має біографію свою.Потрібно всім це дерево вивчати,Бо ми господарі на цій святій землі.Коріння роду треба добре знати,Дітей навчати, поки ті малі.Бо що то за людина без коріння?Як перекотиполе, що летить...Без роду-племені, його благословенняНе може праведно на цій землі прожить.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
babiron
babiron
19.04.2020
Складне речення — це речення, яке має дві або більше граматичних основ, тобто складається з двох або більше простих речень. Складні речення поділяють на складні безсполучникові, складні сполучникові (складносурядні, складнопідрядні) і складні з різними видами зв'язку.
Наприклад:
Як нема радості в любові, то й любові справжньої нема (В. Ткаченко);
А в кузні готують чересла вчорашні повстанці, а в небі зоря озуває червоні сап'янці (Леся Українка);Дерево стояло ще голе, однак на віттях його вже починалось пташине життя (Ю. Бездик)
4,4(17 оценок)
Ответ:
  жили в країні морфології два сусіди: дієслово та прислівник. добре вони жили, дружно, сім'ями товаришували. і була у дієслова красуня донька, а у прислівника – син богатир. і от коли вони виросли, то покохали одне одного та й одружилися. народився у них син, який від батька успадкував незмінність та вміння виконувати роль обставини. а від матері – вид (доконаний і недоконаний) та можливість мати залежні слова (іменники, займенники, прислівники). довго думали батьки над іменем для свого нащадка. мати підкреслювала, що її син – особлива форма дієслова, але й прислівник заявляв про свої права. і врешті-решт вирішили вони назвати сина дієприслівником.
4,5(77 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ