М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

завтра к/р с укр мови надо написать текст по темі моя улюблена тварина​

👇
Ответ:
mamanazaruz60
mamanazaruz60
09.12.2020

Объяснение:

У мене є улюблена тваринка - це моя кішка. Вона має пречудове ім'я - Буся Ми з нею зустрілися, коли мені було сім рочків. Киця дуже сподобалася. Буся була маленьким, пухнастим, грайливим та потішним кошенятком.

Зовнішній вигляд у кішечки пречудовий. Зараз Буся вже доросла кішка, але сама вона невеличка. Я її доглядаю і особливу увагу приділяю її шерсті - вона у неї м'яка-прем'яка, як у плюшевого ведмедика та ніжна на дотик. Колір її шерсті світло-сіренький і де-не-де проявляються руденькі смужки.

На кругленькій мордочці виразні жовті, блискучі, гарненькі оченята. Її рожевий носик дуже привабливий, а гарнющі довгі вуса лоскочуть мене уві сні.

Буся має малесенькі-премалесенькі вушка, якими дуже гарно чує. Їсть вона добре, тому й трішечки товстенька. Її лапки довгі, а хвостик гарненький.

Буся любить гратися, бігати, ніжитися на сонечку, а також спати. Моя кішка дуже розумненька, предобра та прелагідна. А коли сердиться, то кусається і фиркає, як звірюка. Якщо кицька хоче їсти, то вона лащиться або нявкає.

Я люблю свою Бусю, вона мій найкращий друг. У нас багато спільних рис характеру: ми обоє любимо довгенько поспати, як сови, а ще й попоїсти, побігати та поніжитися у ліжку. Я дуже люблю свою Бусю і задоволена тим, що вона у мене є.

4,4(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
golgotha
golgotha
09.12.2020

Объяснение:

Дна годівниця врятує декількох птахівбуває, що зимі потрібно всього кілька годин, щоб вступити у свої права - за ніч укриє снігом землю, будинку, даху, дороги, лісу, поля. і всі ми радуємося, що зима наступила й все белим-бело. нам здається, усі задоволені, що всі приховано під снігом. а от птахам, напевно, нерадісно. де ж тепер їм брати корм? і холодно, і голодно птахам, нашим пернатим друзям. на гілках і проводах сидять, нахохлившись, прилітають ближче до людського житла в надії, що тут знайдуть хоч якусь годівлюхто ж може неборачкам-птахам? тільки ми, люди. тільки ми вміємо робити годівниці. тільки ми можемо розвісити їх на околишніх деревах і насипати в них зернятка й хлібні крихти. довідайтеся, які птахи живуть у вашій місцевості, які в них звички, який корм вони їдять. можна зробити годівницю й повісити у дворі, у найближчому парку, саду або в лісі. можна влаштувати годівницю в себе на і або за вікном. спочатку птахи будуть боятися підлітати до неї, але потім звикнути й ви можете ігати, як вони весело скльовують зернятка з дерев'яної дощечки, що ви поставили для них. у дощечки повинні бути бортики, щоб корм не зсипався й дах, щоб його не заносило снігомщо можна насипати в годівницю крім хлібних крихт? просо, овес (можна навіть геркулесовую крупу), пшеницю, кукурудзу. дуже люблять пташки гарбузові й соняшникові насіннячка. для синичок підвісьте на мотузочці шматочок сала. вони впиваються коготками в нього, розгойдуються на ньому як на гойдалці й одночасно клюють його. виглядає це дуже забавно. якщо пташки помітили вашу годівницю і їм частування, то вони будуть прилітати в цю пташину їдальню регулярно. не забувайте підсипати їм корм частіше, буде дуже кривдно, якщо вони прилетять, а їжі немає. зробивши хоча б одну годівницю, ви декільком птахам протриматися в холодні місяці. звичайно, вони не зможуть сказати вам "і", адже вони не вміють говорити. але вони однаково будуть дуже вдячні.

4,6(14 оценок)
Ответ:
elsoc
elsoc
09.12.2020

Держи)) С моей курсовой кусок))

Римське право є цінним не лише як архаїчний пережиток минулого. Не дивлячись на те, що ось уже понад тисячоліття правознавці активно  користуються римськими юридичними концепціями, поглядами, поняттями, конструкціями, системою нормативно-правового регулювання, заснованою на ідеях формальної рівності і незалежності учасників ринкових відносин та багатьма іншими аспектами римського права, в ньому залишився величезний простір для переосмислення та вдосконалення відносно сьогоденних реалій. Так, щоразу економічні та соціальні еволюції змушують нас звернутися до досвіду правового розвитку країн. У більшості з них наука приватного права ґрунтується на римському праві, що повертає нас до даної теми.

4,7(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ