М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vika737722
vika737722
14.01.2023 22:22 •  Українська мова

Визначте якою частиною мови виражені головні слова у словосполученні. 1.Іменник2.Прикметник 3.Займенник 4. Дієслово
а) Учора приїхали б) 3-й вид вулиці в) Схожий на батька г)Нікому з вас д)Їхня пропозиція

👇
Ответ:
milka5561
milka5561
14.01.2023
Очдьлшщщт шипевшим швовныгышоим
4,7(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lola1986
Lola1986
14.01.2023

Якщо прості речення в складному рівноправні, незалежні одне від одною, то вони з’єднуються сурядним зв’язком. У цих реченнях від одного простого речення до другого не можна поставити питання, жодне з цих простих речень не є складником іншого. Такі складні речення називаються сурядними:

Пишнобарвними квітками рясно всіяні путі, і над вільними ланами грають сурми золоті (В. Сосюра).

Якщо одне просте речення в складному підпорядковується другому, пояснює чи доповнює його, то такі речення, з’єднуються підрядним зв’язком:

Слава народу (якому?), що йде у віках велетня сміливим кроком (М. Рильський). У складних реченнях з підрядним зв’язком від одного простого речення до другого можна поставити запитання.

Залежно від поєднання простих речень у складному розрізняють такі основні види складних речень: складні сполучникові речення та складні безсполучникові речення. У перших прості речення поєднані в одне ціле за до сполучників, сполучних слів та інтонації, а в других основним засобом зв’язку виступає інтонація.

4,5(44 оценок)
Ответ:
sergeywrest51
sergeywrest51
14.01.2023
Частина дня, коли хочеться відкрити душу, коли любий співрозмовник наче промінчик сонця в похмурий день, коли музика відкриває свій зміст, коли чай смачніший, коли земля м'якіша, коли серце чутливіше, коли в кожному з нас мимовільно просинається маленька заванілена дівчинка, коли хочеться плакати і сміятись від пережитого, коли ні живий ні мертвий сидиш, згадуючи ніщивні події минулого. Правильно! Ніч. Така коротка і довготривала водночас, така чужа, але рідніше за найрідніших,така темна, а освітлює шлях до душі. Цікаво, хто придумав спати вночі? Це ж найпрекрасніше, що можу бути в цих "50 відтінках сірого" життя. Хіба не чудово мріяти про краще майбутнє в місячному світлі, яке тепліше за будь-яке одіялко огортає тебе і твою спальню? Якщо здається, що вже не хватить ромашково чаю, щоб заспокоїти твою тривожну душоньку, є засіб що заспокоює не гірше - мертва нічна тишина. Вона наче згортає всі твоі думки в клуню і уходить в захід сонця, як це роблять герої мультів. А якщо доповнити цю ідеальну атмосферу правильною музикою, то сам Губка Боб позаздрить дну, на якому валятимуться нікчемні проблемки, що псують життя. Радість в простому. Все що потрібно - вміти розуміти і розпізнавати її. Копай глибше.
4,7(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ