М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lilulurens
lilulurens
16.03.2022 11:25 •  Українська мова

Скласти діалог на тему шкільні справи

👇
Ответ:
ксения1291
ксения1291
16.03.2022

– Привіт, Сашко! Радий тебе бачити!

– Привіт! Навзаєм! Як відпочив на канікулах?

– Дуже добре! Ми з батьками їздили на тиждень у Карпати. Там так чудово! Я навчився кататися на лижах!

– Молодець! Не страшно було?

– Спочатку страшнувато. Схил такий довгий, хоч і не дуже крутий – для новачків. Мені допомагав молодий інструктор, і дуже швидко стало виходити! Було дуже весело. Ми майже не заходили до готельного номеру. Це були найкращі канікули в моєму житті!

– Радий за тебе! Канікули взагалі не бувають поганими – можна відпочити від навчання, виспатися, зайнятися улюбленими справами. Я нарешті дочитав книгу, яку давно мріяв прочитати.

– Згоден, бо щоб вивчити уроки, треба й так багато читати, часу на читання «для себе» не вистачає. А ти провів канікули вдома?

– Так. На Різдво до нас приїздили дядько з тіткою та мій двоюрідний брат Іван, тож сумно не було. Але на наступних канікулах я б теж хотів кудись з’їздити.

– Правильно! Так цікаво бувати в нових місцях!

– Ще я помітив, що незважаючи на те, що на канікулах не треба вставати за будильником, я все одно прокидаюся рано, бо шкода часу на сон, коли можна робити те, що тобі подобається.

– Це правильний підхід! А то буває, звикнеш довго спати на канікулах, потім важко знову вставати рано кожного ранку.

– Ще мені подобається, коли на канікули не задають багато. Можна самому розпоряджатися вільним часом і підучити предмети, які знаєш не дуже добре.

– Точно! Канікули – це здорово! Тепер можна й повчитися!

4,8(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dendemintsev
dendemintsev
16.03.2022

А) У давнину мистецтво було пов’язане з процесом праці (З підручника). - 3) Речення, у якому дієприкметник входить до складу присудка.

Б) Хвилюються перед очима дозрілі хліба (З підручника). - 1) Речення, у якому немає дієприкметникового звороту.

В) Не було сумніву, всі молодці, вислані для збурення боярського дому, погибли в нерівній боротьбі з тими наїзниками (І. Франко «Захар Беркут»).  - 2) Речення, у якому дієприкметниковий зворот відокремлюється комами.

Г) Стали всі три відділи довгими рядами перед зібраною тухольською громадою і склонили хоругви на знак привітання (І. Франко «Захар Беркут»). - 4) Речення, у якому дієприкметниковий зворот не відокремлюється комами.

Д) Певним кроком зійшла Мирослава гірською стежкою в долину й наблизилася до громади (І. Франко «Захар Беркут»). - 1) Речення, у якому немає дієприкметникового звороту.

4,5(40 оценок)
Ответ:
Школа для учеників і для учениць.Всі діти заходять через двері.Вони старанно там учаться.Після урока дзовоник дзвіне і всі через дверей виходять.Школярі люблять школу.Вони після школи граються біля школи.Вчитель веселий в них.Вони люблять лунати.Вони на перерві часто іздають крики.В них в школі легкі предмети.Одному з учеників приходить мисль думати.І йому цікаво.Він любить відповідати.Він завжди просить в вчителя вийти на хвилину.Він задо-воленням іде гратися з друзями.В нього в щоденнику одні відмінно.Коли він прийшов до дому він показує щоденник мамі а вона із враженням його обнімає.У нього є кімната. Він змагається з уроками.В нього гарні спогади.Він любе працювати.Його учитель гарний.В них в класі є дошка.Він дуже сумлінно відноситься до вчителя.Він хоче все навколо відкривати.
4,8(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ