М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kmodeste
kmodeste
04.01.2023 05:33 •  Українська мова

Написать текст " мова і її значення в суспільстві "5-6 речень і 3 з них синтаксичний розбір

👇
Ответ:
Vika14Veronika
Vika14Veronika
04.01.2023

МОВА І СУСПІЛЬСТВО — нерозривна єдність двох явищ, пов’язаних між собою як часткове і загальне, як невід’ємна сторона й одна з обов’язкових ознак цілої сусп. системи в її безперервному функціонуванні. Найтиповішим видом сусп-ва є етнічне (етнос), народ, а найтиповішою його ознакою — мова. Мова як найважливіший засіб спілкування здатна обслуговувати сусп-во в усіх сферах людської діяльності. І хоч зміни в неї можуть вносити окр. сусп. групи, а то й поодинокі мовці, остаточне прийняття цих змін залежить від згоди на них сусп-ва в цілому.

На будь-якому етапі розвитку мова як сусп. явище виступає і як сусп.-істор. норма. Тенденція до цього ігається уже в носіїв найдрібніших говірок і виявляється у визнанні тільки своєї говірки та відкиданні тих рис суміжних говірок, що суперечать їхнім говірковим нормам. В основу норми літ. мови лягають, як правило, особливості найвпливовішої говірки (діалекту) певної мови. Проте, оскільки цей діалект (чи говірка) починає репрезентувати певну мову в цілому, він позбувається вузько-місцевих, нехарактерних для ін. діалектів мови рис, залучаючи до свого складу чимось перспективні для розвитку літ. мови риси ін. діалектів. Тим самим первісно діалектна основа літ. мови стає наддіалектною, відбиваючись особливо в творах фольклору, нар. поезії, мовні норми яких стають зразковими і набувають значного поширення.

4,5(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
egor535
egor535
04.01.2023

А сорок лет назад сундук на украинской деревенской свадьбе был в форме существительного. Орел), именуемый под Б Во многих местностях была известна ве минка сильный обряд пересушивания и искупления 2 Существительное сундук (L. Eagle). в виде орудий труда в Хлебе было сложнее (В. Скурание дела). с прилагательным. Первым космонавтом независимой формы в Украине был норк Леонид Каденюк (3 книги «Я знаю мир»). d Киев - колыбель нашей свободы и der 4 Прилагательное жадности (Г. Ткаченко). в виде двора улицы Михайловского Е. серые, песчаные (дело И. Сенного, Менко). 8. Напишите текст, чтобы выделить основные члены предложения (подлежащие в судке). Острожская академия была первой попыткой организовать высшую школу в Украине. Прежде всего князь хотел издать Библию на церковнославянском языке. Это была огромная и трудная задача. Он разослал повсюду искать тексты Библии. Издание Библии было знаменательным событием для всего славянского мира, это было великое дело. С Библией работают самые выдающиеся умы Украины. Долгое время Библия была непревзойденным произведением искусства благодаря своим шрифтам, верстке, полиграфии, большому количеству заставок и различных художественных орнаментов (О. Иваненко). 9. Составьте два предложения так, чтобы в первом подлежащее выражалось названием произведения искусства, во втором - сказуемое выражалось фразеологизмом. Вариант 2 1. Обозначьте строку, в которой подлежащее выражения является прилагательным в значении существительного. Все мы несем в себе романтические воспоминания из страны детства (В. Скуратовский). Большинство людей пишут письма почти автоматически (€. Чак), в Стареньке мне рассказывали о строительстве церкви в селе (Красуцкий). с удовольствием упоминается детство (В. Скуратовский). 2. Отметьте строку, в которой предложение состоит из составного глагола.

Объяснение:

если не правильно я не виновата

4,7(47 оценок)
Ответ:
zadireevaalina
zadireevaalina
04.01.2023

З незапам'ятних часів Піднебесна була джерелом мудрості. Філософські трактати таких видатних постатей як Лао-цзи, Конфуцій, Мо-цзи не лише лягли в основу китайської державності, ставши запорукою величі та потужності, а й неабияк вплинули на інші країни Східної Азії. Їхня цінність полягає, насамперед, в тому, що існують вони поза часовими рамками - будучи створеними дві з половиною тисячі років тому, вони залишаються актуальними і нині. І не лише для Китаю, а й для країн західної культури.

Пропонуємо вашій увазі вислови видатних китайських філософів.

З давніх-давен однією з ключових є проблема освіченості і прагнення особи до здобуття знань

Той, хто м'яко ступає, далеко просунеться на своєму шляху.

Також, на думку місцевих філософів, у всіх своїх вчинках потрібно проявляти обачність:

Объяснение:

4,7(12 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ