М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

ЗАВДАННЯ 5. 3 поданим словосполученням складіть речення з ділового мовлення. Набирати чинності, за всіма правилами незважаючи на несприятливі обставини, після розгляду, згідно з законом.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
buraya1989
buraya1989
15.05.2023

Вірш «До моря» Пушкіна Олександра Сергійовича увібрало в себе все краще, що є в його поетичному доробку: багатий зміст, фонетичне майстерність, проникливість, ліричний настрій, високу емоційність.Вірш написаний в 1824 році. За своєю побудовою - це ліричний монолог, Розмова поета з морем. Принцип ліричного монологу, до якого нерідко вдається Пушкін, близький йому. Подача твори в такій формі дозволяє максимально розкритися автору, донести до читача свої думки і думи.Жанр творіння «До моря» - це философическая елегія. В основі її лежать переживання самого поета.

4,8(7 оценок)
Ответ:
DenQ04a
DenQ04a
15.05.2023

Дискримінація (від латинського discriminatio - «розрізнення») — це будь-яка відмінність, виключення, обмеження або перевага, що заперечує або зменшує рівне здійснення прав. Це поняття охоплює виключення або обмеження можливостей для членів певної групи відносно можливостей інших груп.

Дискримінувати людей можна за расою, статтю, віком, мовою, майновим станом, сексуальною орієнтацією, політичними переконаннями та іншими ознаками, перелік яких може бути нескінченним. При чому дискримінація може бути як прямою (компанія у оголошенні про роботу чітко вказує, що не візьме на роботу людей старше 50 років), так і непрямою (серед кандидатів на вакантну посаду при однаковій освіті, досвіді роботи та добре складеним тестам за замовчуванням керівник обере саме чоловіка, а не жінку з дітьми).

Поки у суспільстві вважають, що вищий навчальний заклад військового спрямування – не місце навчання для дівчат – це стереотип, а от дискримінацією була б заява представника ВУЗу для абітурієнтки, яку почула моя знайома : «Тобі тут не місце, кицю! Це професія для справжніх чоловіків! Йди краще в педагогічний.» та ще гіршим було те, що її документи прийняли «з боєм».

Законодавство України має ряд важливих документів та законів, які захищають права людей, попереджують та карають за дискримінацію у нашій державі. Найперше – це Конституція України, Закони України: «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків», «Про зайнятість населення» та ін. Проте часто люди скаржаться лише на побутовому рівні і жодним чином не хочуть викорінювати це явище. Таким чином замовчування применшує проблему дискримінації, а подекуди робить її «невидимою» для мільйонів наших співвітчизників.

4,5(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ