ответ:
1)всього доволi: зеленi, й небес,i мрiй, i весен , i земних чудес,i чесного неспокою , i болю дала менi ти на добро i долю.
2)священність хліба матері, й землі, і честь сестри, і незрадливість брата, могутність духу що здолав жалі, яка тепер людино ти багата!
3) і синь дощу, і непохитність грому, і сік землі, і досвітків огні, і диво рук – усе зіллється в ньому, маленькому могутньому зерні.
объяснение:
1)я подчеркнул прямой но там подчёркивай пунктиром так как все эти слова дополнения(однородные)отвечают на вопрос кого ? чего?
2)жирным и курсивом я выделил однородные подлежащие подчёркиваются одной прямой линией. просто курсивом я выделил и подчеркнул однородные дополнения подчёркивать как и в првом пунктиром.
3)выделил и подчеркнул однородные подлежащие подчёркивать прямой линией
Снігурі – маленькі і дуже гарні пташечки. На голові в них ніби чорна шапочка. Тільце має червоний фартушок. Спереду у снігурів біла грудочка. Лапки у цих птахів маленькі. Дзьобик у них дуже міцний.
Навіть білосніжною зимою ці сміливі пташки не летять у теплі краї. Снігурі взимку живляться на кущах горобини, куштують ягідки калини. Стрімко та бадьоро літають снігурі по білому снігу у своєму яскравому вбранні. Прилітайте, дорогі гості, і до нашої шкільної годівниці!