М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Знайдіть у тексті тропи, риторичні фігури й визначте їхній вид: Море підкидало хвилі. Біля моря ми відчували себе сильнішими. Далекемісто тонуло в тумані наступаючого вечора. Тільки мол1 закруглявся з одного йіншого боку, перед нами — море, а позаду — спокійна смуга води гавані. Ніби сиділи ми на вигнутому місяці, відбивалися в безмежному морі й пливли не знатикуди по такій шумливій воді. (...)Ми йшли додому й зустріли в порту Тайах. Вона тримала капелюх у руках, і їїзолоте волосся куйовдив вітер. Одежі на ній наче зовсім не було — так вітер дмухавна легку тканину. Ми взялись усі за руки й потягли Тайах за собою на мол. Це буловеселе біснування. Ми щось кричали, вибігши на мол, і були, як паруси, що кожноїхвилини можуть знятися в повітря й попливти один за одним у радісну морськубезвість. Тайах щось співала, але хрипливі нотки відчувалися в її голосі, немовхотіло прорватися ридання.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Ramble2285
Ramble2285
09.01.2022

1.Вільний дух народу ще тлів під попелом неволі.

2.Свіжі традиції волі, такі свіжі, що часом трудно було відрізнити сьогодні од вчора, підтримували жевріючу під попелом іскру.

3.Старше покоління, свідок іншого життя, показувало ще на долонях мозолі від шаблі, піднятої в оборону народних і людських прав.

4.Пісня волі, споетизованої, може, в дні лихоліття, чаруючим акордом лунала в серцях молоді, поривала її туди, де ще не чуть кайданів, скованих на людей людьми.

5.На широкі бессарабські степи, вільні, без пана й панщини, рвалась гаряча уява й тягла за собою сотки й тисячі...

Найди только грамматическую основу))

Объяснение:

4,5(75 оценок)
Ответ:
vetoss2
vetoss2
09.01.2022

Мама – це найголовніша людина в житті кожного з нас. Вірш авторства Юрія Шкрумеляка починається словами «моя люба мати, калиновий цвіт». Саме темі материнства, любові до матері у контексті цього вірша і буде присвячений мій даний твір. Дійсно, варто визнати, що роль мами займає чільне місце в житті кожної людини без винятку. Мама не просто дає людині життя, вона є першою людиною, хто буде піклуватися про повністю беззахисну дитину, давати їй певні життєві установки. Через призму поведінки та любові власної матері кожна людина сприймає все своє подальше життя.

4,4(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ