з давніх-давен наші бабусі та прабабусі вишивали українські рушники. Цей процес увінчувався особливим таїнством, бо наші предки ніколи не сідали вишивати, хворі або з поганим настроєм. Вони віддавали нитці всю свою любов, позитивні емоції, світлі думки, заряджаючи тканину на добре служіння людям. Часто вишиті рушники називали оберегом родини, їх вішали над іконами, це був невід'ємний атрибут на різноманітних святах та народних гуляннях, ним зустрічали родичів та гостей.
Найпоширенішими та найпопулярнішими рушниками є весільні. Їх вишивають за особливою технологією, оскільки кожен з них має своє значення і символіку:
Головний рушник. На нього стають наречені під час весільної церемонії.
Іконний. Ним обрамляють ікони, якими благословляють молодих
Союзний. Цим рушником зв’язують руки нареченим.
Гостинний. Ним батьки зустрічають своїх дітей після розпису.
український вишитий рушник – це святиня нашого народу, наш родовід і пам'ять, символ добра та любові. Тому слід обережно відноситися до вишивки з любов’ю та повагою.
Зима це дуже красива пора року в ній є такі свята як Новий рік Різдво колядка щедрівка іі багато різних свят. дітям дуже подобається пора року Так як можна погратися в сніжки без з'їжджати з гірок на санках взимку відлітають в теплі краї багато птахів а от наприклад снігур прилітає в його опис Це червона грудка Ми з дідусем дуже полюбляємо будувати годівнички та готувати тварин Я також люблю допомагати тваринам тому що пташки взимку хочуть їсти Мороз малює на вікнах візерунки Дід Мороз летить на санях значить то нічого поганого немає такіє Це моя сама улюблена пора року