М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nika99560
nika99560
27.08.2021 00:22 •  Українська мова

З’ясуйте, яким членом речення є виділені слова. 1 Як розбещує людину сама можливість ПРИНИЖУВАТИ інших!

2 Не дивиться їм грізно в очі «ЗАВТРА».

3 Молодість ЗДАТНА ТВОРИТИ несподіване й неймовірне.

4 Народ шукає В ГЕНІЯХ себе.
А ) означення
Б) додаток
В) підмет
Г) присудок

👇
Ответ:
maxim090
maxim090
27.08.2021

ось <3

Объяснение:

А) означення

4,8(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SMILЕ31
SMILЕ31
27.08.2021

ось:

Объяснение:

Сповнені особливої чарівності, пісні про кохання є вершиною народної поезії. Вони ввібрали в себе всю розмаїтість почуттів, усю і лисину людської душі.

Своєю самобутньою мелодикою, природним гуманізмом українська народна пісня здобула симпатії практично у всьому світі. Як зазначив відомий дослідник історії української культури Іван Огієнко, «її утворив народ наш такою, як ніхто з інших народів, і хіба тільки серби мають таку ж саму пісню. Наші пісні — це тихий рай, це привабливі чари, ті чари, що всім світом визнано за ними».

Ллє в піснях про кохання не тільки щира ніжність і незрадлива, чиста любов; тут і відгомін історії, і мотиви нелегких, життєвих випробувань, і почуттєве, особистіше сприйняття світу. Щодо цього вони близькі до історичної, соціально-побутової, соціально-сімейної лірики, часто мотиви цих різновидів народної пісні переплітаються. Як правило, любовні пісні — невеликі за обсягом, часто вони мають форму монологи або розповіді про третю особу. До найтиповіших мовно-стилістичних засобів таких творів належать поетичні паралелізми, здрібнілі форми іменників («дівчинонька», «козаченько», «вишенька», «зозуленька»), зачини з вигуками «ой», звернення до людини («ой ти, дівчино — з горіха зерня»), до природи («ой ти, місяченьку») тощо. Природа є невід’ємним атрибутом любовної пісні. Вона інколи ідеалізована, а.ле завжди перебуває у гармонії з людськими почуттями, підсилює їх.

Виразності пісням про кохання падає чарівна мелодія, переважно розспівна. За цим компонентом вони наближаються до романсів. У творах обох жанрів поетичні тропи та музикальні інтонації., ритміка та мелодична структура дуже багаті. Не випадково відомі композитори (зокрема, ГІ.І. Чайковський, М.В. Лисенко), створюючи класичні шедеври, спиралися на кращі зразки народного співу.

Любовні пісні дуже давно з’явилися в Україні; народ створював їх у різні історичні періоди. Серед усіх жанрів народного мистецтва пісні про кохання виявилися найбільш життєздатними. Прийшовши до пас із давнини, ці справжні поетичні перлини ще довго будуть передаватися від покоління до покоління.

4,8(80 оценок)
Ответ:
pustovoytenko1
pustovoytenko1
27.08.2021

Відповідь:  Чому я пишаюся своїм товаришем?

Пояснення:  У мене  є  хороший  друг та товариш Артем. Я  дуже  дорожу його дружбою .  Ми однорічки, навчаємося   у 5 класі.  Ми часто гуляємо разом та проводимо разом багато часу. Артем займається спортом. Він відвідує бассен,  займається дзюдо та  грає у  футбол.  Він  справжній спортсмен та  прекрасний  друг.  А ще мій товариш  ніколи не кине просто так у біді. Артем  до у скрутній ситуації, і дасть гарну пораду. Мій товариш дружелюбний, справедливий та любить спілкуватися. Він не любить коли починають ображати молодших та не поступаються старшим. А також мій товариш цінує те, що  і я  . У нас з ним  дуже  багато спільних  інтересів.  

Ось, за що я ціную свого товариша та пишаюсь ним.  

4,8(46 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ