У моєму класі 21 учень включаючи мене. Хтось приходить, а хтось іде. Але дружній відносини розділити завжди буде нелегко. Вчителі у нас в школі досить суворі і цей факт на уроці не дає розслабитися. Зате, кожен дзвінок на перерву - це вибух позитивних емоцій. Хоч зміни не достатньо великі, але нам практично завжди вистачає часу обговорити всі шкільні події.Наш клас можна сміливо назвати дружним, оскільки практично немає принижень і образ. А після уроків з усіма домовляємось залишитися пограти у футбол або баскетбол на шкільному майданчику.Буває таке, що хтось не встиг зробити домашнє завдання. І клас завжди до з цією проблемою на перерві. І Ви не дочекаєтеся дивних поглядів і інтриг, з ким не буває.На мій погляд, заслуга згуртованості колективу належить багато в чому нашого класного керівника. Вона може покарати як батогом, так і пряником, тим самим виявляючи справедливість. Якщо хтось випадає із загальної картини класу, він докладе всіх зусиль для згладжування відносин з однокласниками. Ще одним скріпним фактором можна назвати множинні пізнавальні екскурсії організовані ним.Мій клас мені дуже симпатичний і слава богу у мене не виникає внутрішній голос на подобі "Як би не піти в школу!", Тому що розумієш скільки всього цікавого можна пропустити. Сподіваюся, так буде до закінчення школи.
2. Здавалося(вставне слово, яке не підкреслюється, дієсл), вітер(підмет,ім) ущух(присудок, дієсл). Речення розповідне, неокличне, просте, непоширене, ускладнене вставним словом.
3. Усе(підмет, займ) : кущі( підмет, ім), небо( підмет, ім) було обтягнуте( було-дієслово, обтягнуте- дієприкметник, дієсл) зимовою(означення, прикм) пеленою( додаток, ім). Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, ускладнене однорідними підметами.
4. Він(підмет, займ), схилившись над книгою(дієприслівниковий зворот або відокремлена обставина ; схилившись-дієприсл; над - прийм; книгою - ім), ретельно(обставина, присл) розв'язував(присудок, дієсл) задачі(додаток, ім). Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, ускладнене дієприслівниковим зворотом(відокремленою обставиною).