М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hdjdjndn
hdjdjndn
11.05.2023 07:27 •  Українська мова

Власне висловлення до тему: "Немає визначеного віку, щоб підкорювати вершини. Одним вдається досягти мети швидко й відразу, а інші чекають нагоди все життя. До перемоги треба йти маленькими кроками чи краще зачекати зручних обставин і зробити «квантовий стрибок» до успіху?"

👇
Ответ:
layreddota2
layreddota2
11.05.2023

Я вважаю, що до перемоги варто йти поступово, і аж ніяк не варто чекати на те, що трапиться якесь чудо. Чудо можливе лише у тому випадку, якщо ти сам почнеш діяти і потроху, навіть, маленькими кроками рухатись до своєї мети

По-перше, для того, щоб підкорити певну вершину, потрібно діяти тут і зараз. Ніколи не потрібно відкладати свої мрії та бажань на завтра. Адже воно може й не настати. І дуже влучним прикладом до мого аргументу, є слова відомої української письменниці Ліни Костенко. В одному зі своїх віршів вона писала:

Нам треба жити кожним днем,

Не ждать омріяної дати.

Горіть сьогоднішнім вогнем,

Бо «потім» може й не настати.

Ці слова показують, що ніколи не варто упускати можливості котрі дарує нам сьогоднішній день. Адже ніхто не знає чи випаде нам ще один такий шанс.

По-друге, якщо ти завжди будеш чекати зручних обставин для того, щоб чогось досягти, то ти станеш, у деякому сенсі, залежним від цього постійного очікування ідеальної миті. Яка у більшості випадків просто напросто ніколи не настає. Яскравим прикладом мого аргументу, може бути головний герой фільму Пейтона Ріда "Завжди кажи "так"" Карл Аллен. Карл, звичайний офісний робітник, котрий задоволений своїм нудним та спокійним життям. У нього є дуже погана, як на мене, звичка, вона полягає у тому, що він завжди відмовляється від будь яких можливостей. У нього немає жаги до життя. І, навіть, його вірні друзі вагаються продовжувати спілкуватися з ним, адже ніхто не хоче дружити із занудою. Згодом у його житті відбуваються деякі події, і відтепер ві змушений відповідати тільки «так» при будь-якій можливості. Це йому дається досить важко, але як наслідок, його світогляд кардинально змінюється і він дійсно починає змінюватись на краще. Звісно, казати "так" скрізь і завжди не варто, але цей фільм вчить нас, що для того щоб чогось досягти, у першу чергу потрібно діяти при будь-яких слушних для цього можливостях.

Отже, ідеального часу для того, щоб почати щось робити, не буде ніколи. Найкращий момент для дій тут і зараз. Так, це досить банальне висловлювання, але обдумавши і, головне, зрозумівши ці слова, жити стане набагато простіше.

4,5(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
marinedzhan000
marinedzhan000
11.05.2023
Громовистава-що?іменник, поч.форма.загальна назва, неістота, конкретне,
однина, називний відмінок, тверда група, перша відміна., утворене з імен грім та 
вистава.

Сонце-що?.іменник.поч.форма, загальна назва, неістота, конкретне., серед.рід.однина, називний відмінок, тверда група, друга відміна,

Усе    хто?.займен.поч.форма, вказує на узагальнену ознаку, означальниц,
прикметниковий.Н.В.

Залило-що зробило?дієслово, дія, безособове,2дієвідміна, минул.час.3 особа однини, с.р.

Сім       числівник,скільки?.Поч.форма сім, кількісний, власне кількісний, простий.,Н.в.,слово непохідне
4,8(58 оценок)
Ответ:
katcornewa
katcornewa
11.05.2023
Серед багатої культурної спадщини нашого народу особливе місце займають пам’ятки архітектури кінця ХУП-ХУПІ століття, на яких позначилося піднесення національної свідомості українського народу. З того часу до наших днів залишилися прекрасні архітектурні пам’ятки — величні ансамблі Києво-Печерської лаври. Софійського та Видубецького монастирів у Києві, Михайлівський і Вознесенський монастирі в Переяславі-Хмельницькому та інші. До складу цих ансамблів, що, як правило, були оточені оборонними стінами з баштами, входять різні будівлі — трапезні, башти-дзвіннці, храми. Кожна з них є справжнім витвором мистецтва. Нам відомі також і цивільні будівлі того періоду: Київська Академія, Чернігівський, Новгород-Сіверський та Переяслав-Хмельницький колегіуми тощо.
4,4(8 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ