М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Визначте вид дієприслівників: Залишивши, залишаючи, читаючи, прочитавши, дочитуючи, тремтячи, затремтівши, засинаючи, заснувши, вишиваючи, вишивши. Дієприслівниковий зворот, одиничні дієприслівники. 2. Спишіть, розставляючи пропущені розділові знаки. Підкресліть дієприслівникові звороти. 1.Хмари завирували, закипіли, і рушили вперед опускаючись усе нижче. 2.Дарина вийшла з хати, але поминувши будинок, попрямувала в сад. 3. Посланець встав і, обережно ступаючи, перейшов через кімнату. 4.Взявшись за руки хлопчики й дівчатка перейшли подвір'я - пара за парою, як гусенята. 5. Але далi в цех Зоя Дмитрівна нікого не пустила дозволивши ДИВИТИСЬ Тiльки здалека. 6. З гудiнням ківш попли в печi ледь-ледь похитуючись на залізному гаку. (1з тв. О. Донченка) 3. Кучерявий червень надбіг і не оглядаючись відбігає. 1. Жеврiючи з'являлась над обрієм ранкова зоря. 2. За вікном пожовк виноград і не дозрівши 3.Земля засинаючи n^ prime e з вечірніх туманів. 4.3-за рогу будiвлi гуркочучи і клацаючи виїхав новенький зелений трактор. 4. Потребує редагування речення А Виконавши вправу, повторіть матерiал про однорідні члени речення. Б Розподіливши завдання, ми повинні домагатися чіткого ïх виконання. В Провівши глибокий аналiз, визначено стратегію розвитку інституту. Г Незважаючи на пiзню годину, брат продовжував працювати. Д Знайшовши помилку в тексті, виправте її червоним олівцем.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
mumina7
mumina7
23.05.2023

Відповідь:

Пояснення:

2. Пам'ятай: смак визначається не по шкаралупі, а по ядру (доповнення змісту першої частини).

3. З паном судитись - чолом об стінку битись (зіставлення).

4. Попадавсь їм багач у руки -  вони його оббирали, попадавсь вбогий - вони його наділяли (умова: якщо ... , то ...)

5. А ще таку я вирізьблю картину: зі всіх дворів збігається рідня (доповнення змісту першої частини).

6. Митцю не треба нагород: його судьба нагородила (пояснення змісту першої частини).

7. То не хмара - біла пташка хмарою спустилась (порівняння).

8. Сонце гріє, вітер віє з поля на долину, над водою гне з вербою червону калину (одночасність подій, пов'язаних між собою).

4,5(93 оценок)
Ответ:
hammyhjh
hammyhjh
23.05.2023

Висока дзвіниця домінує над територією Софіївського заповідника. Спорудження її зі східного боку собору було продиктоване топографією міста, яка склалася історично,- наявністю Софіївської площі (нині площа Богдана Хмельницького).

Дзвіниця була першою кам'яною спорудою, збудованою на подвір'ї Софіївського монастиря після пожежі 1697 року. Її споруджено в 1699- 1706 роках. У 1709 році біля стін дзвіниці відбулась урочиста зустріч переможців Полтавської битви на чолі з Петром І, тому її часто називають Тріумфальною.

Спочатку споруда була триярусною. Архітектор дзвіниці невідомий. У документах збереглося лише ім'я "кам'яних справ підмайстра" Сави Яковлєва, який брав участь у будівництві. Невдовзі після закінчення будівництва верхні яруси її внаслідок землетрусу почали руйнуватися. В 1744 - 1748 роках дзвіницю відбудовано під керівництвом відомого петербурзького архітектора Й. Шеделя. Два верхніх яруси було розібрано і замість них споруджено нові. Над виконанням ліпного декору фасадів працювали талановиті українські майстри з Жовкви Іван і Степан Стобенські. Нова дзвіниця теж була триярусною. Її вінчав барочний купол з високим позолоченим шпилем.

4,5(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ