М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
NiVan1337
NiVan1337
30.12.2020 21:25 •  Українська мова

Виберіть безсполучникове складне речення. А Сіножаті скосяться, і пшениця вижнеться, листячком засиплються всі сади (С. Пушик). Б А вода у криниці солодша, ніж була, дзвінка, різдвяна, пахне грушами (В. Китайгородська). В О земле рідна, скільки у тобі краси ясної і живої сили (І. Гончаренко). Г Ще не висохла криниця у зеленому яру, - побіжу води напиться і для друзів наберу (І. Гончаренко). 2. Позначте безсполучникове складне речення, між частинами якого смисловий зв’язок – протиставлення подій і явищ. А Я правді глянула у вічі – і чорний колір білим став (Я. Павлюк). Б Діамант малий – краси багато (В. Василашко). В Розкажи мені про поле чисте – стану я і лагідний, і читсий (М. Чернявський). Г Скільки років землі, - і мільярд, і мільйон, а яка вона й досі ще гарна (Л. Костенко). 3. Виберіть речення, що відповідає схемі [ ] - [ ]. (розділові знаки випущено). А Троянда не розквітне її спалило сонце непривітне (В. Чумак). Б Не зозуля в лузі затужила не пташина в тузі голосила то сестричка лист писала на сторону посилала (Ю. Федькович). В Дуже тішиться бджола дика грушка зацвіла (В. Паронова). Г Зрубав дерево посади два (Народна творчість). 4. Позначте речення, у якому допущено пунктуаційну помилку. А Згадала околиці рідні: скрізь квіти рясні, ясна роса (Леся Українка). Б Жайворонки охотніше гніздяться в низькорослому ячмені, аніж у житі, земля м’якша (М. Малиновська). В Вкусиш гіркого – пізнаєш ціну солодкого (Народна творчість). Г Знову осінь над гаями, жовтий лист сади встеля (Т. Масенко). 5. Позначте розділовий знак, який потрібно поставити в поданому реченні на місці пропуску. Мов тихоплинь літньої ріки, розплилася музика вона одразу брала кожного за серце, виймала з найчерствішої душі власну струнку… (В. Качкан).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Члени речення - ознака частини мови. Кожна з частин мови виступає у реченні у ролі якогось члена цього речення, що залежить від питання, яке можна поставити до певного слова.
___ _ пеідмет (одна ціла риска)
- присудок (дві цілі риски. Не як я написала, бо комп'ютер не має функції підкреслення речення)
_ _ _ _ - додаток (риски з переривами)
_._._. - обставина (крапка з рискою)
хвиляста лінія - означення

додаток відповідає на питання непрямих відмінків, означення - на питання прийметника, обставина - "куди? де? звідки?"
4,6(72 оценок)
Ответ:
ЕкатеринкA
ЕкатеринкA
30.12.2020
Нещодавно я прочитав книжку «Хобіт» Джона Толкіна. Вона мені надзвичайно сподобалася. У ній йдеться про подорож хобіта Більбо, дванадцятьох гномів та чарівника Гендальфа до Самотньої гори. Під горою дракон стеріг золоті скарби гномів, які ті хотіли повернути. У дорозі з героями траплялися неймовірні пригоди. Особливо було смішно та страшно, коли їх зловили тролі. Вони хотіли з’їсти хобіта та гномів та почали сперечатися, як їх готувати. А ще мене вразив політ героїв з орлами. Там було багато ще цікавого, а завершилося все добре.
4,6(39 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ