М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
peharbuxal
peharbuxal
06.05.2023 11:20 •  Українська мова

5. Визначте речення з неоднорідними означеннями. AA за річкою, попід кучерявим зеленим лісом, уся гора вкрита розкішними
килимами ярини (М. Коцюбинський).
Б Пекучий день, лісів солодка млява, смага стежок, сонливиці левад, іде гроза,
дзвінка і кучерява, садам замлілі руки цілувать (Л. Костенко).
В Збирають світлі, золоті меди веселокрилі та прозорі бджоли (М. Рильський).
ГАз поля йшла, струнка і тонковида, ще несвідома чарівничих зваб, богиня
квітів, юная Хлорида, у жовтому віночку із кульбаб (Л. Костенко).

👇
Ответ:
pionlime
pionlime
06.05.2023

речення з неоднорідними означеннями:

A A за річкою, попід кучерявим зеленим лісом, уся гора вкрита розкішними килимами ярини (М. Коцюбинський).

Б Пекучий день, лісів солодка млява, смага стежок, сонливиці левад, іде гроза, дзвінка і кучерява, садам замлілі руки цілувать.

ГАз поля йшла, струнка і тонковида, ще несвідома чарівничих зваб, богиня квітів, юная Хлорида, у жовтому віночку із кульбаб

4,4(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
apdemyanovozaif8
apdemyanovozaif8
06.05.2023

у справі за конституційним поданням Верховного Суду щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень постанови Кабінету Міністрів України „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів“, положень частин першої, третьої статті 29 Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік“, абзацу дев’ятого пункту 2 розділу II „Прикінцеві положення“ Закону України «Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік“»

Объяснение:

4,4(70 оценок)
Ответ:
11UmNiK111
11UmNiK111
06.05.2023

Батьки навчають нас бути людяними, охайними, шанувати працю, добре вчитися. І їм дуже нелегко спілкуватися з нами, коли ми говоримо неправду. Тому вони намагаються переконувати нас, що треба бути чесними: "Чесність — краща чеснота".

Не завжди легко говорити правду, особливо про некрасиві вчинки. Але, коли обманюєш когось, особливо близьку людину, — на душі стає ще гірше. Недаремно кажуть: "в обманщика має бути гарна пам'ять". Це означає, що він повинен пам'ятати, що і кому сказав, і постійно приховувати правду. А це породжує страх і відчужує від людей. Обманювати означає боятися. Тобто виходить, що обманщик — це найчастіше боягуз.

Але ж усім відомо, що "шила в мішку не сховаєш". Так і правда — десь випливе. І стане людині ще гірше: будуть з неї сміятися або дорікати. Тому треба намагатися відповідати за свої слова і вчинки, а якщо не так щось трапляється — казати щиро та чесно, не боячись. Адже "краще гірка правда, ніж солодка омана". А якщо бути чесним і справедливим — буде більше поваги до такої людини. І в її оточенні, і до себе самої.

4,7(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ