М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Два твори (5-7 речень) про один предмет та у різних типах і стилях іть будь ласка

👇
Ответ:
tar02
tar02
19.02.2020

текст опис соняшник 

 Охоплює близько 110 видів. Поширена технічна і сільськогосподарська культура, широко культивується на півдні України; основна олійна культура України.

 Соняшник - теплолюбна і посухостійка рослина.Листки великі.

 Висота стебла здебільшого 120-150 см, іноді 2-2,5 м, пряме, з губчастою серцевиною.Суцвіття — багатоквітковий кошик з плескатим або ледь випуклим диском. 

текст розповідь

 Соняшник — мексиканська «квітка сонця».З Північної Америки (де соняшник був дикоростучою рослиною) в Європу рослина завезена іспанцями в 1619.Спершу його розводили як декоративну рослину, згодом також заради зерна, яке використовували як ласощі. Тепер соняшникова олія в Україні є найкращим харчовим продуктом як у непереробленому, так і переробленому (марґарина) виді.  Цікаво,що найвищого соняшника в Україні – висотою 4 метри 10 сантиметрів виростив на своєму городі житель Любешова Литвинчук Степан Єфремович у 1996 році

4,6(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
яна1765
яна1765
19.02.2020
Не знала я, що сум такий огорне (Л. Костенко. Маруся Чурай). 
Кузько, незважаючи на те що по натурі був чоловік запальний, говорив тепер поволі, мляво (Г.Тютюнник. Вир)  Не радій, бо я його порятувала (Л. Українка. Лісова пісня).Не міг уже зробити нині нічого порядного, тому й перебрав Петро всякі важніші почини ґазди сього дня на себе...(О.Кобилянська. Земля)    На печі так хтось закашлявся, що здалося, ніби він поодриває легені (Ю.Яновський. Вершники).Сум десь вийшов із повітки, а в кутках її наче засіло щось злорадне, єхидне, зле і слідкувало за нами (В. Винниченко. Момент).
4,6(34 оценок)
Ответ:
gfg9y
gfg9y
19.02.2020
 Підрядні сполучники у складнопідрядних реченнях приєднують підрядну частину до головної. Вони бувають:
часові: коли, доки, поки, тільки, ледве, як тільки (Ми пішли з вечірки, коли стемніло.)умовні: якщо, якби (аби), коли, тільки (Я стала б поетессою, якби уміла писати вірші!)мети: щоб, для того щоб, з тим щоб (Бабуся вийшла, щоб попрощатися із онуком, який їхав на навчання в інше місто.)допустові: попри те що, хоч, дарма що, хай (Я встигла купити все необхідне, дарма що була останньою в черзі.)порівняльні: як, ніби, наче, неначе, нібито, начебто (Кіт, втікаючи від Барсика наче пташка, злетів на підвіконня);міри та ступеня: щоб, що, як, чим, тим (Він тікав так швидко, що і обернутися не встиг.)
4,8(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ